Finále patří mistrům, i co se bytů týče

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte nové bydlení? Napadlo vás, že by bylo hezké s novým rokem investovat do bydlení v rezidenci, která patří mezi nejoblíbenější v celé Praze? Pak vás v této úvaze nezbývá, než podpořit. Do developerského projektu „Byty na Vackově“ se stěhují stovky nových majitelů jednotek v rezidenci. Chcete být mezi nimi? Máte poslední šanci! Prodej bytů na Praze 3 jde do finiše. Své nové majitele má již 345 z 347 bytů, které zde byly naprojektovány v pěti asymetricky řešených budovách, jež spolu vzájemně tvoří komplexní celek. Rezidenční projekt „Byty na Vackově“ vznikl ve stejnojmenné lokalitě Horního Žižkova, v Praze 3. Pět objektů podél ulice Malešická obsahuje byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Svou novou adresu zde nalezly rodiny s dětmi, singles, ale i senioři. Multifunkční prostředí a okolí je příhodné všem, napříč věkovým i sociálním spektrem.

Na Vackově chce bydlet každý

Okolí rezidence je ideální z hlediska logistiky i občanské vybavenosti. Vackov se stává průsečíkem nové obchodní a rezidenční čtvrti, kde si každý přijde na své. V dosahu jsou veškeré obchody i služby, stejně jako dostatek zeleně a místa k odpočinku. Vackov je prostě ideální adresou pro klidné bydlení. Právě kombinace klidu a živoucího města je to, co již dnes dotváří genius loci celé lokality a táhne sem zástupy lidí, toužících po novém životě a vlastním bydlení.

Bydlení na Vackově je dostupné všem a díky možnost výhodné hypotéky od Hyposervis Consulting a.s. není pouze záležitostí vrchních deseti tisíc. Pokud i vy máte chuť chytit příležitost za pačesy a bydlet za výhodných podmínek ve svém, máte skutečně poslední možnost. Na Vackově jsou v prodeji poslední dva byty.

Poslední 2 volné byty

Jedná se o nádherné 4+kk ve třetím a sedmém patře třetí budovy. Byty mají rozlohu 105 metrů čtverečních a jsou orientovány na světové strany sever a jih. K dispozici mají sklep a lodžii. Předání bytů do užívání je plánováno v první polovině roku 2021. Dispozice bytů byla koncipována tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. Samotná projekce je řešena stylem, aby byla zajištěna vzdušnost a přísun přirozeného denního světla, a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras, které zároveň svým obyvatelům zabezpečí maximum soukromí.

V případě, že se nedokážete v tuto chvíli „rozhoupat“ k takto zásadní investici, nezoufejte. Na tento projekt průběžně navazuje další rezidence „Byty u parku“, která má ještě kapacity k prodeji volnější. Vybrat z nabídky realit bude ještě možné i v příštích týdnech.

Publikováno: 02. 02. 2023 / Aktualizováno: 25. 12. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová