Dobrá účetní firma vám ušetří spoustu času, peněz a starostí

Čas je v podnikání ekvivalentem peněz. Ztratíte-li příliš mnoho času činností, kterou neovládáte, zbytečně přijdete o nemalou částku. Tím spíš, pokud se jedná o obor, jako je účetnictví. Nezvládnutá agenda vám může přidělat spoustu starostí. A vysvětlujte pak finančnímu úřadu, že jste „nevěděli“ nebo se „spletli“. Proto raději neriskujte a obraťte se na odborníky – ti se postarají o to, aby bylo vaše účetnictví v naprostém pořádku. Skvělou volbou je zavedená společnost Profitas.cz nabízející komplexní služby za příznivé ceny.

Proč se služby externistů vyplatí?

Dělat si účetnictví „na koleně“ zavání průšvihem. Na druhou stranu se firmě z finančního hlediska nemusí vyplatit vlastní zaměstnanec, a proto je externí účetní firma ideálním kompromisem. Své podnikání posunete kupředu jen za předpokladu, že budete mít přehled o finanční situaci a hospodářských výsledcích absolutní přehled. Svěříte-li agendu zodpovědné osobě, která se v problematice vyzná a má přehled v platné legislativě, můžete jedině získat. Neméně podstatná je daňová evidence. Rádi byste optimalizovali daně, ale nevíte, jak na to? Odborníci z Profitas se o vše postarají za vás. Levně, rychle a kvalitně zpracují roční závěrku a přiznání k DPH. Nedílnou součástí služeb je také daňové poradenství a související daňová optimalizace. Samozřejmě vše podle platné legislativy. Hodit se vám může také zastupování před úřady a auditorské služby.

Objednejte si služby online

Pokud vás služby pražské účetní firmy Profitas zaujaly, přečtěte si o nich více na www.profitas.cz. Mít po boku profesionály, kteří se postarají o vedení účetnictví, daňovou evidenci, mzdovou a personální agendu, účetní audit a další záležitosti, opravdu není k zahození. Stačí vyplnit nezávaznou objednávku přímo na webu!

Publikováno: 28. 10. 2016

Kategorie: Doplňky

Autor: Ivana Kolářová