Chcete spolehlivý vůz? Běžte pro Dacii!

Dacia je značka automobilů, které se pyšní svoji bezpečností, perfektní konstrukcí a cenou, která je pro nového majitele velice příznivá. Ve své nabídce automobilů vám představuje vozy, ze kterých si vyberete ideální model pro vás podle vašich požadavků. Autorizovaného prodejce vozů Dacia Praha naleznete na adrese Helsinská 166/2. Zde naleznete veškeré aktuálně nabízené modely vozů Dacia. Samozřejmostí je pro prodejce vozů Dacia vysoká profesionalita. S výběrem vašeho vozu vám ochotně pomůže přítomný profesionál, který vám rád zodpoví jakékoliv dotazy a udělá maximum pro váš výběr. V případě rozšíření případných doplňků pro váš nový automobil se vám náš pracovník bude věnovat s potřebnou péčí a vaše nová Dacia se stane autem vašich snů. Před samotnou koupí vozu je pro vás k dispozici zkušební jízda, ať máte potřebnou jistotu v tom, že si se svým novým automobilem budete ve všech ohledech rozumět.

Příznivá cena

Dacia se pyšní nejen svoji kvalitou, ale i příznivou cenou. V Autorizované prodejně Dacia si díky cenově dostupné nabídce vozů vybere široké množství zákazníků. Dacia nabízí dostupné bezpečí pro každého, kdo nechce zbytečně riskovat na silnicích a chce ochránit své blízké. Díky koupi nového vozu je možné zvolit i cenově velice příznivý program údržby a poprodejních služeb. V tomto vám Dacia přináší například servisní činnost – máte tedy jistotu, že když budete potřebovat pomoct s čímkoliv ohledně servisu vaší Dacie, profesionální pomoci. V programu je zavedena celá škála služeb vč. pneuservisu, náhradních dílů Dacia, atd…

Pohodlný a prostorný vůz

Jak již bylo řečeno, vybere si opravdu každý. Výběr automobilu může být noční můrou pro velké rodiny. V tomto ohledu vám zajistíme jednoduché řešení. Dacia Lodgy. Tento model automobilu se vyznačuje svoji vysokou variabilitou. V případě cestování celé velké rodiny vám přináší až sedm plnohodnotných míst, kde získáte i dostatek prostoru pro nohy. V případě, že je sedm míst pro vás zbytečně moc, tak není problém vybrané sedadla sklopit a zjistit velký zavazadlový prostor, který využijete nejen při stěhování, ale například i pro cestu na dovolenou. S Dacií Lodgy se vám už nestane, že budete muset nechat doma ploutve či slunečník, protože už se do auta nevlezou.

Spolehlivost a záruka

Na všechny vozy poskytuje Dacia záruku. Jedná se o záruku tři roky nebo 100.000 km, tuto záruku můžete upotřebit v jakémkoliv autorizovaném servisu. Jste tedy chráněni i v případě, že se cokoliv stane a máte naprostou jistotu, že budou použity originální náhradní díly Dacia. Neváhejte a přijďte si vybrat svůj nový automobil značky Dacia. Dopřejte si pohodlí, luxus a bezpečnost pro sebe i svoji rodinu.

Publikováno: 07. 10. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Auto-moto

Autor: Jakub Novotný