Textilní hala – plnohodnotné řešení pro váš byznys

Hledáte způsob, jak rychle a levně zastřešit podnikatelské aktivity? Potřebujete-li cenově dostupný sklad, hangár nebo jiné prostory, a to bez jakýchkoliv kompromisů, bude se vám zamlouvat řešení v podobě plachtové či textilní montované haly od Polak. V žádném případě nejde o nouzové řešení, ale o plnohodnotné konstrukce, které využívají velké a úspěšné společnosti.

Široké možnosti využití

Textilní montovaná hala od Polak může posloužit jako skladiště, zemědělská stavba, sportoviště nebo třeba jízdárna. Možnosti jsou takřka neomezené a je jen na vás, jestli v ní ustájíte hospodářská zvířata, materiál, nebo stroje. Velkou výhodou je rychlá a poměrně nenáročná realizace, díky které jsou náklady výrazně nižší oproti klasické zděné stavbě. Halu lze vybudovat na jakémkoliv vyrovnaném terénu a případně ji napojit na další objekty.

Kvalitní a bezpečný materiál

Obavy z odolnosti a bezpečnosti textilního pláště rozhodně nejsou na místě. Jedná se o vysoce odolnou nánosovou PES tkaninu s normovanou kategorizací těžko hořlavých stavebních materiálů. Jinými slovy – vydrží opravdu hodně, riziko požáru je minimální, a navíc si můžete vybrat z mnoha barevných odstínů včetně velkoplošného potisku. Zda této možnosti využijete a uděláte z objektu obrovskou reklamu, je na vás. Další velkou výhodou konstrukce je možnost budoucího přesunu na jiné místo. Montáž i demontáž jsou snadné a finančně únosné. Lehké haly tvoří systém ocelových příhradových rámů, které vzájemně propojují fixační ztužidla. Daný systém zároveň umožňuje snadné a levné rozšíření a úpravy.

Kdo textilní haly vyrábí a montuje?

Pokud vás možnosti moderních textilních hal zaujaly, obraťte se na odborníky z firmy POLAK CZ. Renomovaná česká společnost působí na českém trhu řadu let a má s výrobou a odbornou montáží bohaté zkušenosti. Veškeré další informace najdete na haly-polak.cz.

Publikováno: 24. 02. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová