Tip na originální dárek: Ručně malovaný portrét mazlíčka

Chcete někomu blízkému udělat radost originálním dárkem? Ručně malovaný obraz domácího mazlíčka můžete věnovat k narozeninám, svátku, výročí nebo třeba k Valentýnu. Nejenže obrázek bude bude dobrou dekorací pro váš interiér, ale především v sobě ukrývá osobní kouzlo. Avšak měli byste portrét objednat s dostatečným předstihem, protože čekací lhůta je jeden až dva měsíce. V našem článku jsme pro vás sepsali, vše co o ručně malovaných obrazech potřebujete vědět a jak originální portréty zvířat objednat.

Kdo portréty maluje a jak?

Originální ručně malované obrazy tvoří výtvarnice Barbora Cirklová, která maluje akrylovými barvami na bavlněné plátno o formátu 40 x 40 cm. Barvy obrazu vybírejte ideálně podle vybavení a prostředí v interiéru, abyste vytvořili skvěle sladěnou a pohodovou domácí atmosféru. Záleží na vás, jaké barvy chcete raději vynechat.

Co výtvarnice potřebuje k tomu, aby vytvořila originální dílo?

K vytvoření portrétu je nutné zaslat kvalitní fotografii, která by měla být dostatečně ostrá s veškerými detaily. Detaily jsou obzvlášť důležité, jako například fousky nebo srst. Lze také zaslat více fotek najednou, kdy výtvarnice vybere takové, které ji osloví nebo jsou vhodné pro její tvorbu. Mazlíčka foťte ideálně z profilu nebo poloprofilu.

Následně fotografii odešlete přes email: cirklova.b@gmail.com. Jestliže soubor je moc velký, zkuste zaslat přes uschovna.cz nebo leteckaposta.cz.

Jak obraz objednat?

Portrét lze jednoduše objednat na eshopu na baryblog.cz, kde vyplníte své údaje. Poté stačí počkat než vás výtvarnice zkontaktuje. Navíc balné i poštovné máte zdarma.  

Publikováno: 06. 06. 2021 / Aktualizováno: 13. 02. 2023

Kategorie: Dárky

Autor: Ivana Kolářová