Bez práce nejsou koláče! Opravdu?

Kdo by si vzpoměl na koláče, když budete mít před sebou plný stůl vynikajícího jídla, aniž by jste hnuli prstem. Ano, jídlo je koníčkem většiny Čechů a také je to na té většině hezky vidět. Ale jak to udělat, když pořádáte velkou oslavu v rámci narozenin nebo výročí a nechcete tyto hezké okamžiky strávit v kuchyni? Někdo zapřáhne ostatní členy rodiny a klubu přátel, ale Vy raději zapřáhněte catering jižní Čechy.

Představuji Vám ...

Společnost LUCULLUS J.K. s.r.o. se zabývá cateringem pro párty, rauty, firemní oslavy, soukromé oslavy, slavnostní otevření, vernisáže a svatby jižní Čechy. Součástí služeb je i půjčování vybavení pro společenské akce. To všechno provozuje od roku 1997 a tím se stala nejstarší specializovanou firmou na catering v jižních Čechách.

Na co se můžete těšit?

Catering jižní Čechy pro Vás připraví vše, co budete potřebovat na rodinných oslavách i firemních večírcích. Zvládne naplánovat a připravit maškarní bál, maturitní ples nebo stále oblíbenější historické galavečeře. Zkušení zaměstnanci cateringové služby myslí i na ty nejmenší detaily, aby Vaše společenská akce byla naprosto dokonalá. Pro Vás i Vaše hosty budou připraveny lahodné pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin, dobré pití a o společnost se bude starat příjemná a ochotná obsluha. Problémem není ani zajištění fotodokumentace, hudební produkce i doprovodného programu. Pro soukromé i firemní oslavy si zde můžete zapůjčit malé i velkokapacitní „party stany“, zahradní nábytek, grily, nádobí, sklo, příbory, kuchařské i barové vybavení, ubrusy a dekorace pro svatby jižní Čechy. Rádi mlsáte a občas si s klidem dopřejete koláče, dorty a jiné dobroty? Přijde k Vám domů návštěva nebo máte pracovní poradu a chcete svým hostům nabídnout něco nezapomenutelného? Pak využijte nabídky domácí cukrárny společnosti LUCULLUS J.K. s.r.o.

Reference

A jakými pracovními úspěchy se může tato cateringová služba pochlubit? Její služby využívá pan prezident Václav Klaus, Dominik Hašek; firmy Skanska, Porsche, Volvo, Eurovia, Telefonica O2, ČEVAK, Strabag; banky Reiffeisenbank, Volksbank, UniCredit, Komerční banka, Oberbank; krajské a městské úřady. Tato společnost zajišťovala společenské akce v Rakousku a na světové výstavě cestovního ruchu v Londýně pro české zastoupení.  

Publikováno: 17. 08. 2012

Kategorie: Životní styl

Autor: Adéla Záhorská