Uplifter – to je specialista na stavební jeřáby

Potřebujete jeřáby? Nejširší sortiment stavebních jeřábů nabízí Uplifter. Firma prodává nové i použité stroje. Tradičními zákazníky jsou velké firmy i malí podnikatelé. Uplifter není na českém trhu žádným nováčkem. Jeřáby nabízí již 18 let, a to nejen v České republice, ale též na Slovensku, v Německu a v Polsku. Stavební jeřáby od Uplifter představují široké spektrum zařízení a strojů pro vakuovou a zdvihací manipulaci. V nabídce jsou nejoblíbenějšími kompaktní minijeřáby Valla, manipulační zařízení Glassworker a minijeřáby Maeda s opěrami i bez pro práci v zúžených prostorách. Kompletní nabídku najdete na stránkách Uplifter.cz. Sortiment tvoří přívěsné jeřáby, glasliftery a manipulátory, vakuové přístroje, ruční přísavky, minijeřáby, mobilní jeřáby, vakuové přístroje pro panely, vakuové přístroje na kámen a další transportní pomůcky.

Potřebujete koupit jeřáb?

V Uplifter vám nabídnou k prodeji kvalitní jeřáby i další manipulační techniku. Může jít o zcela nové stroje, ale taktéž bazarové, které se hodí, pokud chcete ušetřit, nebo potřebujete zařízení pouze pro občasné použití. Nejste si jisti, jaké zařízení přesně potřebujete? V tom vám v Uplifter rádi pomohou. Malé jeřáby a transportní manipulační technika jsou nezbytné pro řadu velkých provozů, firem, ale i pro malé řemeslníky, kterým rozšiřuje možnosti pro různé instalace, se kterými si bez vhodné techniky nejde poradit.

Řešením je rovněž pronájem

Ekonomickým řešením a řešením pro jednorázové, nebo občasné použití, je pronájem. Pronajmout si lze minijeřáby, mobilní jeřáby, přívěsné jeřáby a další manipulační techniku.

Co zvládá manipulační technika Uplifter?

Ministavební jeřáby jsou univerzální kompaktní pomocníci s nosností až 8 tun a s délkou háku do 25,5 m. Hodí se pro použití v exteriéru i v interiéru. Lze u nich přepínat pohon z diesel na elektro. Jde o tichá zařízení s nulovými emisemi. Mobilní stroje Pick&Carry zvládají práci až do nosnosti 90 tun. Jsou flexibilní, bez opěr. Fungují opět tiše a na bateriový pohon.

Publikováno: 25. 06. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová