Autopůjčovna Praha, to není jenom půjčování aut!

V životě se z času na čas vyskytnou situace, kdy si po příchodu letadlem či vlakem do cizího města potřebujete pro bezproblémové přesouvání se automobil. Možná totiž budete absolvovat vícero obchodních setkání, kde by bylo cestování zdejší hromadnou dopravou zdlouhavé a nepohodlné. Dopřejte si tedy pohodlí a rychlost, pronajměte si automobil!

Největší město a centrum Česka je Praha, proto taky budeme směrovat naše myšlenky směrem sem. Jak jsme už zmiňovali v nadpise, tak Autopůjčovna Praha, to dnes už není pouhé půjčování aut. Společnost Renecar, držící v tomhle ohledu v rámci půjčoven přední postavení, totiž nabízí mnohem víc. Pokud jí totiž navštívíte, tak zároveň budete moci využít zdejší servisní či asistenční služby, které vám poskytnou odborní zaměstnanci půjčovny. Pokud máte zájem o pronajmutí auta s účelem pozdější koupi, tak pro vás bude ideální operativní leasing, který je podstatně výhodnější než ten klasický finanční.

Máte na plánu účastnit se nějaké skutečně exkluzivní události jako třeba obchodní večeře s významnými partnery? Není problém si půjčit luxusní vozidla, i to Autopůjčovna Praha totiž svým zákazníkům nabízí. Avšak i samotná ,,klasická“ auta poskytována k pronajmutí jsou velice zajímavé a kvalitní – všechny musí splňovat určitá kvalitativní kriteria, aby tak uspokojila náročné zákazníky. Kvalita je významným článkem firemní politiky společnosti Renecar a projevuje se ve všech poskytovaných službách.

Zaujali vás tyto informace a chcete se dozvědět o této půjčovně aut ještě předtím, než Prahu navštívíte? Tak navštivte web www.renecar.cz/cz/, kde se společnost Renecar Praha prezentuje a poskytuje o své nabídce více zajímavých informací. Věříme, že její nabídky využijete a budete moci po Praze jezdit v hezkých autech od této společnosti!

 

Publikováno: 28. 08. 2013

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: Autopůjčovna Praha