Auto - náš společník

Rok se už o chvíli přehoupne do své druhé poloviny, což nám připomíná zejména čas letních radovánek. Pokud své auto používáte denně, a také se s ním chystáte vyrazit i na dovolenou, nezapomeňte na jeho stav. Vždy je dobré nechat si auto zkontrolovat, zejména před delší jízdou. Nepodceňujte tento krok, budete tak mít jistotu, že se na něj můžete kdykoliv spolehnout. Léto ovšem znamená nejen dovolenou u moře. Toto je jen pár dní. Věnujte pozornost své rodině a na výlet vyražte častěji, vždyť občas stačí i jen jeden či dva dny víkendu, a děti budou mít z prázdnin hodně pěkných zážitků.

Naše auto potřebuje naši péči, na to jste už určitě jako zkušený řidič dávno přišli. Myslete však na opravu a výměnu náhradních dílů na Váš Ford co nejdříve. Předejdete tak možným dalším rozsáhlým poškozením pohyblivých části auta.

Je jedno zda máte nové nebo starší auto, náhradní díly budete potřebovat i na VW. Dříve či později se každé auto opotřebuje. Pokud budete mít při koupi šťastnou ruku, servis budete, alespoň prvních pár let, navštěvovat jen sporadicky. Pokud se však i nové auto "nepodaří" servis bude Vaší pravidelnou zastávkou.

O tom, která značka je lepší se dají vést dlouhé diskuse. Dokonce existují i žebříčky nejméně poruchových aut. Které si však vyberete a zda bude skutečně odpovídat takové statistice je ve hvězdách. Mezi nejoblíbenější auta u nás patří i Peugeot. Vliv na to má i skutečnost, že se vyrábí u našich sousedů. Náhradní díly i na Peugeot tedy není velký problém sehnat.

Publikováno: 23. 05. 2013

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová