Podnikání

Studium MBA vám přinese více, než možná čekáte

Dáváte si vysoké cíle a usilujete o dobře placené manažerské místo? Chcete prohloubit své dosavadní znalosti a zařadit se mezi elitu, o kterou se personalisté poperou? V tom případě se začněte aktivně zajímat o možnosti, které vám přinese studium programu Master of Business Administration neboli MBA. Manažerské vzdělání je prestižní a zájem o něj stoupá i u nás. Díky titulu MBA upevníte svou pozici na trhu práce!

Ještě relativně nedávno bylo jedinou možností studium MBA v zahraničí. Dnes již fungují kvalitní vzdělávací instituce i u nás a nabízí široké spektrum manažerských programů. V prvé řadě se však seznamte se základní charakteristikou studia.

Program MBA je vhodný pro každého, kdo chce držet krok s aktuálními trendy v oboru a získat nové znalosti, které se na běžné vysoké škole nedozví. Postgraduální vzdělání je určeno pro absolventy vysokých škol alespoň bakalářského stupně, případně pro zájemce s prokazatelnou praxí na manažerské či řídící pozici.

Proč studovat MBA na ESBM?

Studium MBA lze v České republice absolvovat na jedné z předních institucí – European School of Business & Management (ESBM). Programy MBA zde trvají jeden rok, výuka probíhá v českém jazyce a je kombinací moderního e-learningu s interaktivními celodenními workshopy, které se konají 4x za celé studium. Uplatňován je tzv. Oxfordský model výuky, který staví na samostatném uvažování studentů, vyhledávání a logické argumentaci. Studium je rozděleno na 10 vzdělávacích modulů, z nichž některé jsou shodné pro všechny studenty a jiné volitelné. Výuku zajišťují profesionální lektoři s dlouholetou praxí v daném oboru.

Obrovskou výhodou studia MBA na ESBM je skutečnost, že ho lze začít kdykoliv a odkudkoliv. To je dobrá zpráva pro pracovně či jinak vytížené zájemce, kteří by za jiných okolností nemohli manažerské programy studovat.

Chcete-li se o manažerském vzdělávání dozvědět další informace, pokračujte na www.esbm.cz.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.