Aby zahrada byla vždy jako ze škatulky

Pokud jste rádi vládci a páni své své zahrady, jistě vám také zaleží na celkovém vzezření vašeho království a samozřejmě i tedy na jednotlivých detailech. Během vegetačního období se na zahradě můžete přímo vyřádit. Vytvarovat keře, ozdobit záhony květy a dřevinami, které vám vytváří oázu klidu. Nejčastěji svou pozornost ale budete muset stáčet k trávníku. Ať už milujete zelené koberce v anglickém stylu, nebo měkkou peřinku z nadýchaných trsů či motýlí trávník, vždy je potřeba pravidelně provádět údržbu. Protože trávník je dominantou zahrady. Naštěstí není potřeba si z toho dělat vrásky. Se správným pomocníkem je úprava trávníku naprostá brnkačka.

Lehká akumulátorová strunová sekačka Kärcher LTR 36-33 Battery se záběrem 33 cm zajistí díky kroucené žací struně přesné sekání a bez problémů se dostane do všech rohů i úzkých míst na zahradě. Je přímo ideální pro mimořádně náročné práce, jako je odstranění divokého porostu. Díky funkci sekání okrajů zabezpečuje strunovka čistý okraj trávníku i podél cest a teras. Průměr záběru struny si můžete nastavit ve třech stupních, což se vám bude hodit zejména v úzkých rozích. A struna má vždy perfektní délku, protože se nastavuje – prodlužuje automaticky. Pro sekání trávy pod nízkými překážkami lze rychle a jednoduše nastavit úhel sklonu. Výklopný oblouk strunové sekačky pro ochranu rostlin zabraňuje neúmyslnému poškození květin a stromů. Během sekání divokého porostu lze plynule regulovat rychlost dle toho, jak náročnou oblast právě sekáte. Ramenní popruh, teleskopická násada s výškově nastavitelnou druhou rukojetí umožňují ergonomickou práci bez námahy ve vzpřímené poloze. Navíc lze násadu snadno odpojit, takže sekačka nenáročná na úložný prostor, ale i pro přemístění na potřebné místo.

Se strunovou sekačkou doladíte zahradu vždy tak, aby byla podle vašich představ. Proto na vaši ruku nikdy v koutě nebude čekat dlouho.

www.karcher.cz

Publikováno: 11. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová