Dámské plavky pro rok 2012

Léto je tu a Vy se už nemůžete dočkat až se rozvalíte někde na dece a budete chytat bronz? U moře nebo u kačáku máte možnost předvést svoje nové plavky. A jaké že jsou letos v módě?

Naše babičky budou za frajerky

Vintage look je pro letošní rok plážovým hitem. Zapomeňte na titěrné bikiny. Letos frčí plavky, jejichž spodní díl má vysoký pas a celkově z nich dýchají 70. léta. I přes poněkud babičkovský vzhled těchto plavek návrháři tvrdí, že v nich budeme vypadat velmi sexy. No když si to myslí ... Ovšem na druhou stranu zase schovají nějaké ty nedostatky v oblasti bříška, které jste ani letos nějak nestihli shodit. Plavky v retro stylu jsou hezky barevné a mají výrazné potisky. V plavkách se sladkými volánky budete působit rozverně a zároveň rafinovaně. Ale pozor, kde budou volánky, tam bude víc pozornosti. Pokud máte problémové partie, na které rozhodně nechcete upozorňovat, raději se volánkům vyhněte.

Potisky a vzory

Puntíky, proužky, květiny, ovoce, plazi, leopardi, divočina, geometrické obrazce a mnoho dalších vzorů je hitem letošního léta. Je jedno, jestli se jedná o bikiny nebo jednodílné plavky. Navíc díky správně zvolenému vzoru si opticky zdokonalíte postavu. Pokud patříte mezi plochodrážnice a chcete své přednosti zvětšit bez pomoci plastiky, pořiďte si dámské plavky s velkým a výrazným vzorem. Ten totiž přidá na objemu. Ale pokud jste objemnější od přírody, raději se takovým vzorům vyhýbejte.

Sexy průstřihy

Jestliže už Vás omrzely klasické bikiny, ale i přesto na sobě nechcete mít moc látky, kupte si jednodílné plavky s různými průstřihy. Ty totiž často odhalují víc než bikiny. Tento typ plavek frčí již několikátou sezónu i přesto, že opálení v těchto plavkách vypadá poněkud komicky. Samozřejmě tyto plavky nejsou pro všechny. Ty z vás, které mají vypracované tělo si dámské plavky s průstřihy mohou dovolit a ty, které nemají dokonalou postavu si mohou tyto plavky koupit pouze na vlastní nebezpečí.

Barevné hitovky

"In" budete ve všech barvách, ale pouze dvě barvy hrají prim. S heslem "Když retro, tak pořádné" můžete vyjít na pláž v oranžových plavkách, které se objevily v kolekcích návrháře Jeana Paula Gaultiera a Michaela Korse. Další dominantní barvou je modrá. Když si koupíte modré plavky, které jsou navíc ozdobené flitry, budete si připadat jako mořská víla.  

Publikováno: 04. 05. 2012

Kategorie: Plavky

Autor: Isména Čadová