Z reklamních předmětů nejvíce zaujme taška

V současné době se spousta podnikatelů domnívá, že tištěné reklamní materiály už nemají takový smysl, jako tomu bylo před digitální érou. Omyl. Přestože je kladen důraz především na internetový marketing, nemělo by se zapomínat ani na ostatní propagační nástroje, jako jsou letáky, brožury či tašky. Pokud bychom měli brát v potaz různé reklamní předměty, tak nejvíce impresí mohou získat reklamní tašky. Stačí na ni vytisknout logo s názvem vaší společnosti a držet se firemních barev.

Více než polovina lidí používá reklamní předměty

I když se to nezdá, reklamní předměty mají i praktickou hodnotu, pokud sáhnete po správném řešení. Průzkumy ukazují, že více než polovina používá reklamní předměty minimálně jednou týdně. Pokud se jedná o pomůcky do kuchyně, tak je používá mnohem více majitelů. Velice oblíbené je oblečení, psací potřeby, a především tašky. Spousta mužů oceňuje trička a čepice, ženy zase moderní reklamní tašky, psací potřeby a hrnky. Jestliže však hledáte něco, čeho si lidé nejvíce všimnou, pak jsou to právě tašky.

Obraťte se na někoho, kdo zná trendy

Jestliže hledáte společnost, která vám zajistí reklamní tašky, balící fólie a další obaly i s potiskem, obraťte se na společnost VAN GILLERN. Uspokojí i vysoké nároky na výdrž a kvalitu produktů. Potisk je prováděn na LDPE fólie s ionizační úpravou, takže takový potisk vydrží dlouhá léta. V neposlední řadě si navolíte sami různé barevné kombinace. Sháníte tašky bez potisku narychlo? I tak vám VAN GILLERN vyhoví, neboť je má skladem. Stejně tak výrobce klade důraz na ekologičnost a udržitelnost, takže reklamní tašky jsou vyrobené z recyklovatelné fólie, která se poté dále zpracovává. Záleží tedy pouze na vás, jaké předměty požadujete. Oslovte VAN GILLERN, budete zajisté spokojeni s výsledkem práce této společnosti.

Publikováno: 22. 03. 2020

Kategorie: Reklamní předměty

Autor: Ivana Kolářová