Všestranný a moderní pomocník maloobchodního prodejce: Pokladní systém ENTER

Pokud hledáte pokladní systém, který je flexibilní, snadno ovladatelný a nabízí všechny potřebné funkce pro efektivní vedení vašeho obchodu, nemusíte hledat dál. Pokladní software ENTER je právě tím řešením, které usnadní každodenní provoz ve vašem maloobchodě.

Pokladna na vašem notebooku nebo PC

Již nejsou potřeba drahá hardwarová zařízení, abyste mohli mít profesionální pokladní systém. S Pokladním systémem ENTER můžete využít běžný notebook nebo PC a stáhnout si softwarovou aplikaci, která vám poskytne všechny klíčové funkce pokladního systému. Tím ušetříte nejen na pořizovacích nákladech, ale také na prostoru v obchodě.

Jednoduchá a blesková fakturace

Fakturace je neodmyslitelnou součástí každého obchodu a s Pokladním systémem ENTER je tento proces nejen snadný, ale i rychlý. Vytváření faktur je otázkou pár vteřin – stačí vybrat položky z ceníku a zákazníka načíst z adresáře nebo registru ARES. Elegantní fakturu pak můžete jednoduše poslat e-mailem ve formátu PDF nebo si ji vytisknout.

Tip: Pro pohodlné přiznání k dani z příjmů je v nabídce Kastner Software aplikace FORM studio.

Sledování zásob

Správná kontrola zásob je klíčová pro plynulý provoz obchodu. Pokladní systém ENTER vám umožňuje sledovat zásoby zboží snadno a efektivně. Skupiny položek v ceníku vám usnadní přehled o sortimentu a prodané zboží se automaticky odepíše ze skladu. V každém okamžiku tak budete mít přehled o aktuálním stavu zásob. Ať už potřebujete vytisknout uzávěrku pokladny, denní stavy nebo obraty, Pokladní systém ENTER vám poskytne všechny potřebné reporty.

Minimální Investice, maximum užitku

Pokladní systém ENTER neklade žádné vysoké nároky na vaše hardware zařízení. Můžete ho používat na jakémkoliv PC, notebooku nebo tabletu s operačním systémem Windows 7 až 11. Nemusíte investovat do drahého hardwaru – stačí i starší zařízení či levný notebook či tablet. S pořízením Pokladního systému ENTER získáte komplexní pokladní řešení s fakturačním programem a skladovou evidencí, a to za zlomek ceny klasické hardwarové pokladny.

Všestranné ovládání

Jedním z klíčových aspektů Pokladního systému ENTER je jeho všestrannost v ovládání. Systém lze ovládat jak dotykem na dotykovém displeji, tak i pomocí klávesnice. Díky tomu si každý člen vašeho personálu snadno zvykne na jeho používání a zvládne obsluhu s lehkostí.

Pokladní systém ENTER je všestranným a moderním řešením pro maloobchodníky, kteří hledají efektivní a jednoduchý způsob správy svého obchodu. S možností instalace na běžné notebooky, rychlou fakturací, sledováním zásob a minimální investicí do hardwaru představuje tento systém výhodné a užitečné řešení pro každého, kdo si přeje optimalizovat svůj podnikatelský proces. Ovládání systému je intuitivní, ať už se rozhodnete využít dotykový displej nebo klávesnici. S Pokladním systémem ENTER budete mít veškerou kontrolu nad svým obchodem doslova na dosah ruky.

Publikováno: 24. 08. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová