Džínové bundy nikdy nezklamou

Obsah článku:
  1. Jaký střih zvolit?
  2. Trendy
Jestliže v módě trochu tápete, tak vězte, že existují jisté druhy oblečení, se kterými nikdy nešlápnete vedle. A mezi tyto "stále" trendy patří džínové bundy. Takže s heslem "S džínovou bundou na věčné časy" hurá do obchodu. Minimálně jednu džínovou bundu by jste měli ubytovat ve svém šatníku.

Jaký střih zvolit?

Na trhu jsou k dostání různé střihy těchto bundiček. Při výběru toho správného střihu by jste se měli řídit typem Vaší postavy. Džínové bundy v délce pod prsa si můžou pořídit štíhlounké ženy.  Pokud Vás "trápí" větší bříško a širší boky, je pro Vás ideální džínová bunda do pasu.

Trendy

Uděláte nejlépe, když se vyvarujete toho, že se navlíknete celá do ryze džínového outfitu. Mohla by jste pak budit dojem, že jste si vyšla v montérkách. Džínovina je prostě super (ať už na kalhotech nebo na bundách), ale nic se nemá přehánět.  Naopak! Vytvořte si nápaditou kontrastní kombinaci. Úchvatnou kombinací bude džínová bunda a květinové vzory. Jelikož ty teď frčí, nemusíte se bát, že je budete těžko shánět. Sukně, šaty, šortky s potiskem květin -  to je ONO! Tričko zvolte jednodušší (černé, bílé ... bez potisků). V chladnějším počasí se Vám bude hodit džínová bunda s kožíškem na límci a uvnitř bundy. Zahřejete se a ještě budete stylový. Zvolit si můžete i délku rukávů. Nosí se dlouhé, tříčtvrteční nebo krátké rukávy. Jestli chcete působit nedbale ležérním dojmem, ohrňte si rukávy a zápěstí ozdobte vrstvenými náramky s přívěsky. Chcete být za tvrďáckou motorkářskou holku? Pak se zamilujete do bundy na zip se spoustou přezek, cvočků (nejedná se o zdrobnělinu od slova "cvok")  a nýtů. Trendy jsou také bundy na knoflíčky. Převládají spíš světlejší odstíny, ale ani s tmavou džínovinou nebudete mimo mísu.

Publikováno: 12. 04. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Isména Čadová