Vapujte s kvalitním materiálem

Kouření rozhodně nepatří do kategorie zdravého životního stylu. Pakliže se závislosti na nikotinu nedokážete vzdát, nabízí se kompromis v podobě elektronické cigarety. Jejich výrobou se zabývá spousta firem, ale jen hrstka z nich se může pochlubit skutečně kvalitními produkty. Aktivní vapéři velmi brzy rozklíčují, kterým elektronickým cigaretám dát přednost, a kterým se naopak obloukem vyhnout.

Nezměněná chuť díky vlastnostem clearomizéru

Součástí každé elektronické cigarety je clearomizér, jehož hlavní funkce spočívá v odpařování náplně (eliquid). Nekvalitní odpařovač může negativně vlastnosti roztoku ovlivnit, poté dochází k jeho přepalování a následné změně chuti. Proto se vyplatí investovat do ověřených clearomizérů, i ty je však zapotřebí pravidelně vyměňovat a udržovat stroj ve stále zánovním stavu. Pokud jste v kouření elektronických cigaret nováčkem, nechejte si doporučit vhodný model odpařovače od zkušenějšího vapéra nebo prodejce.

Jedničky na trhu

Clearomizéry joytech jsou jedny z nejúspěšnějších na trhu. V první řadě zaujmou barevným zpracováním a odolnou konstrukcí. Hlavním pozitivem je ale jedinečná chuť, variabilita v používání žhavících hlav a také různě velký obsah. Dobrou pověst si udržují i clearomizéry ismoka eleaf, jejichž nespornou výhodou je možnost horního plnění. Vapování s elektronickou cigaretou této značky je zážitkem, v němž perfektně vynikne detailní chuť eliquidu. Clearomizéry ceravape odolávají přepálení a díky keramickému jádru udržují přirozenou chuť náplně. Vyrábí se v několika variantách odlišujících se objemem, tvarem a systémem plnění. Kvalitní odpařovače mají delší životnost žhavících hlav a zachovávají si původní chuť, některé novější typy obsahují více vzduchových průduchů pro maximální zážitek z kouření. Vzhledem k nutnosti výměny clearomizérů není od věci nakoupit si větší množství najednou. Pokud jste doposud používali méně kvalitní doplňky, neničte si požitek a zdraví více, než musíte, a pořiďte si výkonný clearomizér s řadou výhod.

Publikováno: 10. 01. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: ecigarety | vapování