Zdraví

Sníte o obřím přirození? A je zvětšení penisu vůbec možné?

Mnoho žen má komplexy kvůli malým prsům. Závidí ostatním ženám, které byly vybaveny přírodou mnohem většími vnady, případně neváhaly s návštěvou plastického chirurga. Ale co muži? Ačkoliv se zdá, že jsou v tomto směru naprosto bezstarostní, opak je pravdou. Mnozí mají depresi z malého přirození – zejména v případě pravidelného sledování filmů pro dospělé s herci, jichž nádobíčko je o poznání větší. Je to i váš případ a hledáte způsob, jak penis reálně zvětšit?

Proč mají pornoherci obří přirození?

Nic není zadarmo, a drtivá většina herců z filmů pro dospělé nedostala penis nadstandardních rozměrů jen tak pro nic za nic. Většinou je za tím pravidelné dopování látkami, po kterých se genitálie „nafouknou“ a další metody, které jsou nešetrné vůči organismu. Výjimkou není aplikace přípravků injekční formou přímo do penisu. Opravdu chcete něco takového podstoupit a riskovat negativní dopad na zdraví?

Tabletky na zvětšení penisu… nefungují

Jako další možnost se nabízí některé z „osvědčených“ tabletek, které jsou na českém trhu volně v prodeji. Proč je to špatný nápad? Protože nenabízí řešení, jak reálně zvětšit penis. Výrobci sice slibují až několikacentimetrový přírůstek v rekordně krátkém čase, ale ten se samozřejmě nekoná. Přípravky pouze navodí maximální možnou erekci, takže se genitálie jeví jako větší, než jaké běžně jsou. Nehledě na možná zdravotní rizika – přípravky nejsou vhodné pro muže s kardiovaskulárním onemocněním apod.

Řešení se nazývá extender

Navzdory výše uvedenému je přeci jen možnost, jak dosáhnout většího přirození. Nazývá se extender a jde o přístroje, které penis postupně natahují. Budete-li například používat Andropenis (top produkt na trhu), váš penis se za určitou dobu – řádově týdny až měsíce – zvětší i o několik centimetrů. O kolik to bude, záleží na množství faktorů. Například na hladině testosteronu a citlivosti. Hodně štěstí!

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.