Sníte o obřím přirození? A je zvětšení penisu vůbec možné?

Mnoho žen má komplexy kvůli malým prsům. Závidí ostatním ženám, které byly vybaveny přírodou mnohem většími vnady, případně neváhaly s návštěvou plastického chirurga. Ale co muži? Ačkoliv se zdá, že jsou v tomto směru naprosto bezstarostní, opak je pravdou. Mnozí mají depresi z malého přirození – zejména v případě pravidelného sledování filmů pro dospělé s herci, jichž nádobíčko je o poznání větší. Je to i váš případ a hledáte způsob, jak penis reálně zvětšit?

Proč mají pornoherci obří přirození?

Nic není zadarmo, a drtivá většina herců z filmů pro dospělé nedostala penis nadstandardních rozměrů jen tak pro nic za nic. Většinou je za tím pravidelné dopování látkami, po kterých se genitálie „nafouknou“ a další metody, které jsou nešetrné vůči organismu. Výjimkou není aplikace přípravků injekční formou přímo do penisu. Opravdu chcete něco takového podstoupit a riskovat negativní dopad na zdraví?

Tabletky na zvětšení penisu... nefungují

Jako další možnost se nabízí některé z „osvědčených“ tabletek, které jsou na českém trhu volně v prodeji. Proč je to špatný nápad? Protože nenabízí řešení, jak reálně zvětšit penis. Výrobci sice slibují až několikacentimetrový přírůstek v rekordně krátkém čase, ale ten se samozřejmě nekoná. Přípravky pouze navodí maximální možnou erekci, takže se genitálie jeví jako větší, než jaké běžně jsou. Nehledě na možná zdravotní rizika – přípravky nejsou vhodné pro muže s kardiovaskulárním onemocněním apod.

Řešení se nazývá extender

Navzdory výše uvedenému je přeci jen možnost, jak dosáhnout většího přirození. Nazývá se extender a jde o přístroje, které penis postupně natahují. Budete-li například používat Andropenis (top produkt na trhu), váš penis se za určitou dobu – řádově týdny až měsíce – zvětší i o několik centimetrů. O kolik to bude, záleží na množství faktorů. Například na hladině testosteronu a citlivosti. Hodně štěstí!

Publikováno: 29. 03. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Kolářová