S originálním dárkem budete hvězdou každé párty!

Už je to zase tady! Váš kamarád, kamarádka či někdo z rodiny má narozeniny a Vy si zase budete muset lámat hlavu s vhodným dárkem. A těch obchodů, co budete muset oblítat než něco kloudného najdete!

Nakupování dárků může být i zábava!

Tak co to tentokrát udělat tak, že se nebudete snažit zapsat do Guinessovy knihy rekordů s nejlepším dárkem na světě, ale že si to nakupování prostě užijete. Kdo ví, třeba díky tomu seženete právě ten nejlepší dárek na světě. Pohodlně se uvelebte do křesla nebo do postele a objednejte si dárky přes internet. Pokud chcete koupit originální dárek pak zavítejte do internetového obchodu alkodárky.cz. Zde naleznete zábavné a originální dárky, které zaručeně pobaví oslavence i ostatní hosty a Vy se tak rázem stanete hvězdou večírku.

Kdo si hraje nezlobí! No ...

Například stolní minifotbálek přinese Vám i Vašim přátelům spoustu zábavy. Díky přiloženému návodu stolek jednoduše sestavíte a zase rozeberete. Fotbálek je koncipován tak, aby se s ním mohly vyřádit děti i dospělí. Nevím jestli energii, ale něco příjemného Vám zaručeně vlijou do žil alkoholové dárky. Taková alkoholová ruleta rozproudí zábavu na každé párty. Stačí zvolit oblíbené pití a můžete to roztočit! A to do slova. Navíc si můžete zvolit i obtížnost. Pokud nechcete domů lézt po čtyřech, zvolte si variantu „Poloviční abstinent“. Hra zpočívá v tom, že hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Pak musí vypít panáka s číslem, na kterém se kulička zastaví. Stejným způsobem pokračují další hráči. Když vhodíte kuličku a ta se zastaví na čísle s prázdnou skleničkou, budete mít střízlivěcí kolo. Pokračují další hráči a vítězem se stává ten, kdo vypije poslední skleničku. Další variantou jsou „Studentská léta“. První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Ostatní pokračují stejně. Když zbývají méně než tři panáky, skleničky se doplní a začíná další kolo. Vyhrává ten, kdo i po 25 kolech ví, kolik mu je let a kde pracuje. Třetí varianta je pro opravdové mistry ve svém oboru, kteří mají játra ze železa. Nazývá se „Ruský dřevorubec“. První hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Musí vypít všechny panáky, kromě toho, na kterém se zastavila kulička. Pak se dolijou všechny panáky a pokračuje další hráč. Vyhrává ten, kdo trefí domů. No řekněte ... může se bez toho Vaše párty obejít?

Publikováno: 19. 10. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Eliška Nováková