Rádi se vyhříváte na terase, ale úporné sluníčko vám vadí?

Pak neváhejte a porozhlédněte se po báječném stínění, které vám zaručí příjemný oddech v moderním pojetí. Máte možnost si zvolit typickou pergolu, kterou necháte obrůst kvetoucími popínavkami, takže jste obklopeni příjemnou zelení a množstvím vůní. Jenže to jaksi stále není ono. Jakmile začne pršet, rázem pohoda končí, uklízíte a spěcháte domů. Není to škoda?

Pohodu může zachránit skvělá stínící technika

A tou je látková pergola, na kterou nedáte dopustit, jen co vyzkoušíte její báječné vlastnosti. Nejen, že vás uchrání před náhlým deštěm, avšak v klidu a pohodě budete moci pozorovat dešťové kapky zpoza své ochráněné terasy a nasávat všemi póry čerstvý vlhký vzduch. Dokáže krásně vonět… Hliníková látková pergola je vyrobena z jednoho kusu PVC tkaniny, jež je nehořlavá, takže pro váš oddych i na sluníčku stále bezpečná. Ochrání vás před kapkami deště, ale i před nepříjemnými větrnými poryvy. A stejně tak nepustí žhavé sluneční paprsky. Má výhodný integrovaný odtok vody a její další předností je, díky elektrickému motoru, snadné ovládání a velmi tichý provoz. Pro vaši představu, maximální možná šířka se pohybuje v rozmezí od 2000 do 4500 milimetrů, délka od 2000 do 5000 mm a max výška může být od 1800 do 2500 mm. Což jsou dostatečné míry pro ukrytí vašeho báječného relaxačního prostoru! Tento produkt nabízí ověřený český výrobce, jemuž záleží na spokojenosti zákazníků, kterých si velmi váží, a proto nabízí pouze a jen spolehlivé produkty a služby! Oceníte profesionální poradenství, konzultaci a kvalitně odvedenou montáž včetně případné elektroinstalace.

Terasu již máte zastíněnou, a co tomu říkají vaše okna?

Venkovní rolety do oken pomohou vašemu příbytku více, než si možná myslíte! Určitě jsou vzhledově atraktivní, ale především jsou účinným stínícím prvkem. Avšak zároveň i tepelnou a zvukovou izolací!

Publikováno: 24. 03. 2022 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová