Jak získat krátkodobou půjčku?

Nedávné průzkumy poukazují na to, že si stále více a více půjčujeme. Někdy je to z důvodu toho, že nám nestačí finanční zásoba, jindy je týden do výplaty příliš dlouhý. Ať už přemýšlíte nad půjčkami z jakéhokoli důvodu, nabízí se otázka, o jakou půjčku zažádat. Přece jen finanční trh v sobě zahrnuje ohromné množství půjček a nabízených produktů, jen stěží se v nich člověk vyzná. Doporučujeme však sáhnout po krátkodobé půjčce, pokud tedy toužíte po půjčce, která vám menší mimořádné výdaje. Dnes je internet plný krátkodobých nebankovních půjček, v rámci kterých si můžete půjčit pár tisíc korun. Tento typ půjček nabízí stovky společností, vyzdvihnout můžeme třeba půjčku Rerum, která je rychlou půjčkou online. Ať už se ale rozhodnete pro půjčku jakoukoli, víme, jak ji získat. Existuje totiž několik způsobů, kde či jak o půjčku zažádat.

Požádejte o půjčku online

Jednou z možností, jak získat krátkodobou půjčku, je požádat o ni online. Není to nic složitého ani těžkého, jen se zažádá o půjčku z pohodlí domova. Vyplní se formulář, do kterého se napíšou základní osobní údaje, nezapomene se uvést číslo bankovního konta, na které mají být peníze poslány, a samozřejmě uvedete i výši požadované půjčky. Jedním kliknutím žádost odešlete a pak jen čekáte na verdikt.

Nebo navštívíte pobočku?

O mnohé půjčky je možné požádat přímo na pobočce, je však pravdou, že je to zbytečně zdlouhavá záležitost. Na pobočkách musíte vyčkávat ve frontách, pak se musíte domluvit na přijatelném úvěru se zaměstnancem pobočky, poté dlouho čekáte na schválení úvěru. Zkrátka návštěva pobočky nešetří drahocenný čas.

Půjčte si pomocí aplikace

Rychlejší je půjčit si pomocí aplikace. Mnozí poskytovatelé půjček už mají svou mobilní aplikaci, přes kterou je možné si o půjčku požádat. Aplikaci si samozřejmě musíte stáhnout, bývají ale většinou zdarma.

Publikováno: 28. 05. 2019

Kategorie: Finance

Autor: Ivana Kolářová