Proč si pořídit internetovou televizi?

Ještě jste o internetové televizi neslyšeli? Pravděpodobně brzy uslyšíte, protože její popularita raketově vzrůstá především v západních zemích a je jen otázkou času, kdy se i v ČR stane naprosto běžnou platformou. V některých evropských státech má již nyní větší oblibu než klasický televizní přenos. Proč? Přináší s sebou celou řadu výhod, které milovníci televizních pořadů určitě ocení. V následujících řádcích vám největší benefity internetové televize představíme.

Jak internetová televize funguje?

Aby internetová televize správně fungovala, stačí k tomu pouze připojení k internetu. Používání je opravdu snadné. Na začátku si klient zvolí poskytovatele a tarif či seznam programů. Po uzavření smlouvy můžete IPTV okamžitě využívat.

Výhody IPTV

Internetová televize přináší oproti běžné anténě spoustu výhod. Jedním z prvních benefitů, které nabízí, je snadná instalace. Nepotřebujete pomoc technika, se zapojením si hravě poradíte i svépomoci. Pokud jste zrovna nestihli shlédnout díl oblíbeného seriálu, nezoufejte. Veškeré televizní pořady totiž můžete zkouknout zpětně, libovolně stopnout nebo spustit od začátku. Tudíž vám už žádný oblíbený film neuteče. Užitečná je také možnost vzdáleného nahrávání. Patříte do skupiny zarytých odpůrců reklam? V případě internetové televize můžete reklamám dát navždy sbohem. Nebo alespoň po dobu, kdy budete platit předplatné. Tím se dostáváme k další výhodě. Nejste vázaní žádnou smlouvou, tudíž pokud vám internetová televize nebude vyhovovat, stačí předplatné zrušit.

Kde pořídit IPTV?

Osvědčeným poskytovatelem internetové televize je NejTV. Nabízí přes 200 televizních kanálů bez jakýchkoliv omezení. Žádné přednastavené balíčky neočekávejte, televizi si nastavíte sami podle svých preferencí. Na internetových stránkách Nej.cz si můžete snadno ověřit dostupnost televize.

Publikováno: 31. 01. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Ivana Kolářová