Proč pořídit bojler?

Bojler, aneb zásobník teplé vody, bývá součástí většiny domácností. Proč je v Česku tak oblíbený a proč byste si jej měli pořídit i vy? Oproti průtokovým ohřívačům vody dokáže bojler s vodou hospodárně nakládat a ušetřit energie. Tím pádem i vám peníze.

Kdo šetří, má za tři

Montáž bojleru dokáže uspořit až třetinu nákladů vynaložených na ohřev vody. To už stojí za investici, nemyslíte? Základem výběru bojleru je znalost výkonu, objemu a v neposlední řadě i zhodnocení velikosti a tvaru zařízení. Bez bojleru dochází k velkým tepelným ztrátám. Lidově řečeno, potřebujete takový bojler, jehož provozní náklady budou co nejnižší a efekt co nejvyšší.

Česká klasika

Mezi osvědčené značky technologie zařízení patří česká Dražice. Instalace bojleru čítá nový přístroj, demontáž starého a jeho ekologickou likvidaci. Kompletní služby rychle a levně zajistí profesionálové z www.bojlerdnes.cz, kteří pracují 7 dní v týdnu a vaši objednávku vyřeší do 24 hodin po zadání.

Starý za nový

Problém jim nedělá nová instalace s rozvody, ale i výměna bojleru v rámci akce starý za nový. Vybírat můžete z kombinovaného, elektrického a akumulačního bojleru. Dále se bojlery dělí na tlakové a beztlakové. Kapacita bojleru musí odpovídat počtu lidí v domácnosti.

Volejte profíky

Požadovaný objem bojleru vypočítáte podle počtu lidí, kteří sdílí jednu domácnost. Další kriteria, která se musí vzít v úvahu, je teplota vody v bojleru, typ užívání, ale i typ energetického tarifu. Je to pro vás španělská vesnice? Nevíte si rady? Neváhejte o pomoc požádat odborníky. Najdete je na telefonu: 774 571 413

Publikováno: 22. 07. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová