Potřebujete vycvičit psa? Využijte elektronické obojky!

Máte-li doma psa, jistě na něho nedáte dopustit. Pravděpodobně se stal vaším čtyřnohým společníkem a nejlepším kamarádem, který vás často doprovází. Základem spokojenosti a dobrých vztahů mezi majitelem a zvířetem je poslušnost. Každého psa je nutné vycvičit, aby vás poslouchal alespoň na základní povely. Kolikrát to není nejjednodušší práce a bohužel se neobejde bez drobných fyzických trestů. Chcete-li na výcvik psa jít z jiné strany, z modernějšího přístupu, můžete vyzkoušet elektrický obojek pro psy – jednoduché zařízení, které s sebou přináší skvělé výsledky.

Elektrický obojek prošel vývojem

Elektrický obojek během posledních několika roků prošel podstatným vývojem. Nikdo se nemusí obávat, že by se jednalo o nebezpečný nástroj. Dnešní moderní elektrické obojky pro psy jsou regulovatelné, nejsou pro zvíře nikterak nebezpečné. Elektrické obojky nemají obvykle pouze funkci výboje. Můžete využít i jejich akustický signál a vibraci. Pes si navíc velice rychle zvykne na souslednost signálů a bude mu pro konkrétní povel postupně dostačovat například pouze využití vibrace.

Elektrické obojky pro základní poslušnost psa

S elektrickými obojky můžete každého psa naučit základní povely, jakými jsou příkaz „sedni“, „lehni“, „zůstaň“, „ke mně“. Vůbec základem je přivolání psa. Někdy to nemusí být snadné, například pokud lovecký pes zavětří stopu – i v těchto případech můžete využít s velkým úspěchem elektrický obojek. Pokud přemýšlíte, že byste elektrický obojek pro psy vyzkoušeli, doporučujeme nákup se zárukou kvality – stačí navštívit web elektro-obojky.cz – zde se dozvíte spoustu odpovědí na mnoho otázek související s touto tématikou. Navíc si můžete vybrat ze sortimentu kvalitních elektrických obojků za rozumné pořizovací ceny!

Publikováno: 02. 05. 2015

Kategorie: Životní styl

Autor: Jakub Novotný