Posilování

Posilování na zpevnění hýždí

Hýždě jsou jedny z nejproblematičtějších částí ženského těla. V hýždích se totiž ukládá docela značné množství nežádoucího tuku. Zbavit se tohoto tuku je často velmi těžké a úporné. Jak tedy na to, aby vaše hýždě byly bez nežádoucího tuku a pěkné vytvarované. V tomto článku vám nabídneme celkem pět dobrých cviků na zadek, které mohou váš problém s hýžděmi vyřešit. Chce to však trpělivost a cviky každý den opakovat.

První cvik:

Lehněte si na levý bok a hlavu opřete o svou levou ruku. Poté pomalu zvedněte z podlahy obě narovnané dolní končetiny. Pravou nohu nechte ve vzduchu a levou svižně kmitejte dolu a nahoru. Tento cvik cvičte až do té doby, až ucítíte mírné pálení, pak nohy prostřídejte.

Druhý cvik:

Lehněte si pro změnu na záda a své ruce si dejte podél těla. Pravou nohu si opřete o své levé koleno. Natáhněte zadek a zvedněte ho z podlahy aspoň do výšky 25 centimetrů. V této pozici zkuste vydržet aspoň pět nebo šest sekund a vraťte se nazpět do základní polohy. Tento cvik několikrát za sebou zopakujte a střídejte přitom obě nohy.

Třetí cvik:

Při tomto cviku si lehněte na bříško, čelo si dejte na pokrčené horní končetiny a pomaloučku zvedejte obě našponované nohy. Znovu vydržte aspoň pět nebo šest sekund a pomalu dejte dolní končetiny zpět na podlahu.

Čtvrtý cvik:

Klekněte si a opřete se pevně o předloktí svých rukou. Pak zvedněte skrčenou pravou ruku tak, aby koleno bylo na stejné úrovni s vaším zadkem. Zvedněte se ještě o dalších pět až deset centimetrů a na chvíli vydržte. Tento cvik opakujte a střídejte obě nohy.

Pátý cvik:

Při tomto cviku se posaďte na cvičební podložku a narovnejte si záda. Dlaně si položte vedle hýždí a levou nohu opatrně zvedejte od podložky. Vydržte na chvíli v této krajní poloze a pak se uvolněte. Cvik několikrát po sobě opakujte, přičemž střídejte své nohy.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.