Nejlepší způsob, jak se zbavit nepotřebného vozu? Využijte výkup aut

Už dlouho odkládáte pomyslného kostlivce ve skříni v podobě veterána, který sice má čtyři kola a byl pojízdný, ale už se o něj roky nikdo nestará, a tak stojí ladem a kazí celkový dojem z vaší zahrady? A vy nemáte nejmenší chuť, zabývat se jeho prodejem či likvidací. Co s tím? Nejsnazší cestou je prodat vozidlo v rámci výkupu aut a získat za něj peníze "na dřevo". Říkáte si, že teď už to asi nemá smysl, protože je ve vážně špatném technickém stavu? Nevadí. Proces je velmi jednoduchý a v horším případě sice nezískáte závratnou částku, ale aspoň se zbavíte vraku.

Kolik vám za staré auto nabídnou?

Stačí si zavolat nebo vyplnit kontaktní formulář se základními parametry vozu a okamžitě budete mít jasno v tom, kolik si prodejem vyděláte. Pokud se rozhodnete, že nabídku přijmete, nemusíte se dál o nic starat. Snad jen mimo klíčů a příslušné dokumentace k vozu. Úplná dokumentace však také není nutnou podmínkou k odkupu vozidla. Výkupčí přijdete až k vám - služba funguje celorepublikově a nehraje roli, zda máte zájem o výkup aut - Plzeň nebo třeba o výkup aut - Liberec. Dostanete potvrzení o předběžné ceně a domluvíte se na místě předání vozu, kde proběhne jeho prohlídka s určením konečné ceny. Pokud se rozhodne o likvidaci, samozřejmě získáte příslušný protokol.

Výhodami výkupu aut od zahotove.cz jsou profesionalita, vstřícnost a preciznost

Jednoznačně největší předností výkupu aut prostřednictvím služby zahotove.cz je pružnost, ochota najít řešení pro každé vozidlo na čtyřech kolech a snadné vyřizování, které celkově výkupčí přebírá na sebe. To platí dokonce i v případě, že by vaše auto bylo zatíženo nějakým dluhem. I takové vozy mohou být předmětem výkupu. Dluh původnímu vlastníkovi zaniká a přechází na nového majitele. Pokud nemáte čas na prodej veterána nebo jakéhokoliv jiného vozu, nenechte ho chátrat a nabídněte jej raději touto cestou k výkupu aut. Jedná se o nejekologičtější a finančně nejzajímavější způsob, jak se ho zbavit.

Publikováno: 21. 02. 2020

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová