Zábava

Míč, létající talíř, disk, jojo = QOBOQOB

Venku je krásně a mnoho lidí vyráží na zahradu nebo do parku. Tam se můžete vyřádit při hře s míčem, létajícím talířem, diskem či jojem. Aby jste si ušetřili námahu a nemuseli se s tím vším tahat, pořiďte si QOBOQOB.

Zatímto krkolomným názvem se skrývá hit letošního léta – skákací a létající disk. Tento disk kapesní velikosti má jednoduché provedení, ale přesto jde o jedinečnou „hračku“ pro malé i velké. S QOBOQOB se zabavíte při individuálních i kolektivních hrách. Můžete ho házet, odrážet, kutálet, rotovat a nechat klouzat po vodě, aniž by se disk potopil. Vybrat si můžete z pěti jasně viditelných a fluoreskujících barev (růžová, modrá, zelená, oranžová, žlutá).

Jedná se o nový výrobek z Holanska, který je u nás v prodeji od 1. května 2012. Nejde jen o zábavu a dětskou hru, ale i o zdraví. Hra s QOBOQOB podporuje dynamiku, která má podíl při nejedné z technik házení s tímto diskem. QOBOQOB Vás i Vaše děti donutí hýbat se, potrénuje tvořivost, obratnost, motoriku a koordinaci oko – ruka. Pokud jste hodně kreativní, můžete si vymyslet vlastní hru.

Základní technika házení: uchopte QOBOQOB mezi palec a ukazováček. Ujistěte se, že palec leží vně vnitřního kruhu, stejně jako ukazováček. Poté prohnutím zápěstí hoďte QOBOQOB v přímém směru nejdříve o podlahu, následně se odrazí od stěny a pak už ho stačí jen chytit. Po kratším tréninku si užijete spoustu zábavy.