Krátký wellness je skvělým dárkem pro vaši drahou polovičku. Na kterém místě si užijete relax?

##

Vzhledem ke stále rostoucí oblíbenosti, jíž se těší lázeňské pobyty, se majitelé jednotlivých resortů rozhodli nabízet nejrůznější balíčky služeb sloužící pouze k několikadennímu odpočinku. Lázeňský pobyt tudíž není už dávno jen doménou bohatých nebo časově nevytížených jedinců, ale může si jej dovolit každý.

Příkladem budiž lázně Teplice situované v malebném městě na severozápadu Čech. Během několika dní vaší dovolené zde si užijete pestrý výběr kulturních událostí, projdete si historické centrum města a poznáte krásy Krušných hor.

Na opačném konci naší země vás zase okouzlí lázně Lednice. Ty v sobě zahrnují různé relaxační kúry okořeněné nádherným okolím zapsaným na seznamu Unesco. Určitě nezapomeňte navštívit místní zámek a večer společně vyzkoušet vyhlášené moravské víno.

Jste-li milovníky přírody, výletů a cyklistiky, zajisté jsou pro vás správnou volbou lázně Harrachov. Ty ocení především mladší a aktivnější lidé, kteří si zde užijí nekonečné stezky, vyhlídky a nezapomenutelné vodopády.

Výše uvedené typy nejsou samozřejmě jedinými možnostmi. Jestli vás lákají lázně, určitě si udělejte vlastní průzkum a otevřete si internetové stránky spa.cz. Jedná se o vyhlášený portál pro výběr i rezervaci ubytování v resortech po celém území České republiky. Ohromná spousta nejrůznějších balíčků vám zajistí spokojenost, ať už hledáte jakýkoliv druh pobytu. Přesvědčte se na vlastní oči.

Publikováno: 22. 07. 2022

Kategorie: Dárky

Autor: Ivana Kolářová