Jak si v létě vylepšit šatník?

S létem nepřichází jen příjemné letní teploty a dlouhé dny strávené na koupališti či u vody, ale také starost, co si obléct na sebe. Přece jenom většina z nás se ráda pochlubí přátelům a rodině svými novými kousky oblečení nebo módními doplňky. Lámete si hlavu, čím si asi tak letos obohatit šatník? Nebojte, poradíme vám. Máme pro vás několik zaručených tipů, jak se obléct v létě.

Kombinujte barvy

Nebojte se oblečení kombinovat, nemusíte chodit oblečení celí v černém, jako nějaký zaměstnanec pohřebního ústavu. Jsou to právě správně nakombinované barvy, kterými na ostatní uděláte příjemný dojem!

Černá a šedá

Tyto barvy mohou působit poněkud negativně či smutně, ovšem ve skutečnosti jde o stálice módního průmyslu. Zvolíte-li šedé triko a černé šortky (nebo naopak), rozhodně nikoho neurazíte, a v případě značkových kousků budete vypadat stylově.

Bílé triko

Myslíme, že právě čistě bíle tričko by nemělo chybět v žádném šatníku. Je to takový standard, který by měl mít doma téměř každý. S bílou se dá kombinovat velké množství dalších barev, takže nemusíte řešit problém, co si tak k bílému triku vzít.

Džínové kraťasy

Je naprosto přirozené, že každý chce v létě vypadat elegantně. A proto - pokud jste si ještě nepořídili džínové kraťasy, je dobré nad tím alespoň pouvažovat. V letním období se nechce "pařit" v dlouhých džínách, takže se kraťasy nabízí jako skvělá alternativa.

Polokošile

Polokošile se mohou pyšnit především svou všestranností. Hodí se jak na společenské události a pracovní pohovory, tak i na každodenní nošení a sportovní utkání. Stejně tak se nosí i firemní polokošile v zaměstnání. Využití najdou zkrátka všude. Určitě si jich pár několik obstarejte, protože tento módní trend jen tak nevymizí. Tip na závěr: A kde polokošile firemní seženete za skvělé ceny? Mrkněte na bohatou nabídku na xfer.cz!

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Cool móda

Autor: Ivana Kolářová