Dárky Dárky pro děti

Jak vybrat kočárek?

Maminka vybírá kočárek na internetu

 

Maminka vybírá kočárek na internetu
Maminka vybírá kočárek na internetu

Příchod na svět nového člena rodiny je radostná událost, ale obnáší i mnoho starostí. Jedním ze základů výbavičky pro miminko je rozhodně kočárek. Maminky a babičky vám jistě kladou na srdce, aby jste kočárek před porodem raději nekupovali, protože to přináší smůlu, ale budete snad v šestinedělí shánět kočárek? Ať už budete kupovat kočárek kdykoliv, navštivte internetové stránky e-shopu babypark.cz. Najdete zde široký výběr nejen kočárků, ale i autosedaček a jiných dětských potřeb. Jsou zde kočárky od známých světových výrobců. V nabídce naleznete i limitované edice populárních kočárků i luxusní kočárky.

A jak si tedy vybrat ten správný kočárek? Tak jako naše maminky a babičky měli problém nějaký kočárek vůbec sehnat, tak my máme problém se zorientovat ve všech těch značkách, typech kočárků a jejich funkcí.

Hluboké kočárky jsou určeny pro děti od narození až do 6-9 měsíců. Takový kočárek musí mít rovné dno, aby děti měly podepřená záda a dostatek pohodlí. Je důležité, aby dítě bylo chráněno bočnicemi a stříškou před větrem a chladem.

Sportovní kočárky jsou vhodné pro děti, které již sami sedí. Většinou jsou kočárky stavěny tak, že dítě jede po směru jízdy a tudíž má dítě výhled, kterým se zabaví. Některé sportovní kočárky umožňují otočení sedačky směrem k vám.

Kombinované kočárky (trojkombinace) jsou spojením hlubokého a sportovního kočárku. Stačí vyměnit korby a máte dva kočárky v jednom. Některé variace obsahují i autosedačku, kterou můžete použít v autě i na kočárek.

Golfové hole mají hlavní výhodu v tom, že jsou malé a skladné. Jsou praktické pro děti, které už sami chodí a kočárek je tudíž potřeba jen při delších vycházkách. Tyto kočárky mívají menší kolečka, takže na nějaké tůry do přírody to není, spíš jen do města a na procházky na zpevněném povrchu.

Babypark.cz vám nabízí i dětský nábytek jako jsou postýlky, židličky, přebalovací pulty a komody, ohrádky, chodítka, nábytkové sestavy, ale i matrace, polštáře, přikrývky, povlečení, zkrátka vše pro kompletní výbavu pro vaše děťátko.