Zkušenosti s AAA Auto aneb Jak koupit ojetý vůz

Současná ekonomická situace nedovoluje velké investice do nových automobilů, a proto spousta lidí preferuje nákup ojetého vozidla, které s sebou nese spoustu rizik. Pakliže zvolíte správný postup výběru a zavítáte k férovému prodejci, ušetříte spoustu peněz. Nejprve byste si měli sepsat veškeré požadavky na automobil a maximální cenu, kterou jste ochotni do ojetého vozidla investovat. Následně si zjistěte co nejvíce relevantních informací o kandidujících modelech. Jakmile si ujasníte, kterým automobil by měl stát ve vaší garáži, je důležité se zorientovat v nepřeberném seznamu autobazarů a prodejců.

AAA auto poskytuje kompletní popis vozidla

Někteří prodejci jsou ochotni zatajit vážnou dopravní nehodu, jen aby vozidlo za každou cenu prodali a vydělali. O stavu vozidla hodně prozradí také počet najetých kilometrů, nicméně stáčení kilometrů je současným trendem u mnoha autobazarů. Jestliže hledáte prodejce, u něhož se vyhnete těmto neduhům, dovolujeme si vám představit AAA auto. Autobazary zaměstnávají pracovníky s perfektními prodejními schopnosti. Někteří se snaží nalákat na auto za každou cenu. Přestože o něj nemáte zájem, nakonec s ním odjedete. Je důležité nenechat se zlákat na něco, co nechcete. Ve společnosti AAA auto sice pracují zaměstnanci s velmi dobrým prodejním nadáním, ale do ničeho vás rozhodně nenutí. Jejich cílem je poskytnout vám co nejvíce informací o vybraném vozidle a zajistit vám zkušební jízdu, na jejíž základě se rozhodnete. Na rozdíl od konkurence netají žádné informace a v případě, že se jedná o havarované vozidlo, jste s tím okamžitě seznámeni.

S vysněným autem jsme odjížděli domů

S příchodem rodiny jsme museli sportovní automobil vystřídat za prostorné SUV. S partnerkou jsme stanovili, že v naší garáži zaparkuje buď Volkswagen Touareg nebo Škoda Yeti. Potom přišlo na výběru autobazaru. Po přečtení mnoha recenzí a zkušeností jsme se obrátili právě na společnost AAA auto. Ochotný personál nám předvedl námi vybraná vozidla. Mohli jsme si je prohlédnout ze všech stran a absolvovali jsme zkušební jízdu. Veškeré otázky nám byly zodpovězeny a vyhovovala nám také cena. Nakonec jsme domů odjížděli s vozidlem Volkswagen Touareg, který perfektně slouží již třetím rokem na krátké trasy po městě i na dlouhé trasy na dovolené.

Publikováno: 17. 08. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Jakub Novotný