Jack Daniel’s Honey láká na medovou příchuť

Milovníci legendární Tennessee Whiskey Jack Daniel’s byli mile překvapeni, když tato značka představila novinku s příchutí medu (35 %). Lihovar Jack Daniel’s přijal do své rodiny likér prvotřídní kvality, který slibuje nasládlou medovou chuť doprovázenou tóny skořice a ořechů. Těšit se můžete na výjimečnou chuť a vysokou kvalitu.

Historie značky Jak Daniel’s

Legendární značka Jack Daniel’s byla zaregistrována v roce 1866, nicméně její zakladatel se začal produkci whiskey věnovat ještě mnohem dříve. V sedmi letech Jak Daniel přijal práci u luteránského pastora Dana Calla, který vedl menší lihovar. Pastor v roce 1863 přenechal lihovar tehdy třináctiletému Jackovi, který se chopil příležitosti a z malého lihovaru vytvořil celosvětově proslulou společnost na výrobu lukrativní whiskey. V roce 1866 Jack lihovar zaregistroval, čímž se stal nejstarší americkou registrovanou palírnou. V současné době se tato výborná whiskey vyrábí v malém městečku Lynchburg, ve státě Tennessee. A právě v tomto malebném městečku, jediným výrobním místem whiskey Jack Daniel’s, je paradoxně již od roku 1909 vyhlášená prohibice.

Jack Daniel’s je světový fenomén

Již od svého založení používá značka stále stejnou recepturu výroby. Jack Daniel’s získal celou řadu ocenění a také pět medailí potvrzující nejlepší whisky na světě. Současně se jedná o druhou nejprodávanější whiskey světa. Pakliže chcete ochutnat nový přírůstek do rodiny, který vystupuje pod názvem Jack Daniel’s Honey, nabízí se vám perfektní ceny v internetovém obchodě Alkohol.cz. Medový nádech ojedinělé Jack Daniel’s Honey vás v tomto obchodě vyjde na neuvěřitelných 445 Kč za 0,7 litru. Ale nechybí ani litrová verze za 582 Kč. Současně vám e-shop orientující se na alkoholické nápoje garantuje nejlepší nákup.

Publikováno: 11. 06. 2015

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Jakub Novotný

Tagy: alkohol | jack daniels | whiskey