Fotokniha: Způsob, jak uchovat nejhezčí vzpomínky v krásné publikaci

Máte v počítači tisíce fotografií v digitální podobě a vždy, když hledáte konkrétní snímky, ztratíte spoustu času hledáním? Anebo fotky uchováváte v krabicích, kde se vám na ně práší? Z těch nejkrásnějších si nechte vytisknout fotoknihu a budete je mít pohromadě a vždy po ruce. Fotokniha je navíc vděčným dárkem, kterým každého zaručeně potěšíte. Můžete si ji vytvořit z pohodlí domova v intuitivním editoru služby Fotoknizky.cz.

V čem je fotoknížka lepší než album?

Fotoknihy představují řešení pro každého, kdo rád fotí a rád by si nejkrásnější snímky utřídil tak, aby měly šmrnc. Fotokniha z vlastních fotek je praktičtější než klasické fotoalbum, a to hned ze dvou důvodů. Nemusíte se podřizovat pevně daným rozměrům pro fotografie a naskládáte si je tak, jak se vám líbí. Navíc nehrozí, že vám fotky vypadnou, když se časem poruší fólie, za které se snímky vkládají.

Když technika přestane fungovat, o fotky nepřijdete

Vytvoříte-li si z fotografií fotoknihu, budete mít jistotu, že o fotografie hned tak nepřijdete. Uchovávání snímků na flash disku a v počítači je relativně bezpečné, ale jen do té doby, než technika přestane fungovat.

Vytvořte si fotoknihu snadno a rychle

Listování fotoknihou je příjemný zážitek. Pokud vás nebaví ustavičně zírat do displeje mobilního telefonu či tabletu, jistě uvítáte změnu. Fotoknížka vás alespoň na chvíli vytrhne z digitálního světa. Výroba fotoknih na Fotoknizky.cz je rychlá a velmi jednoduchá. Vyberete si některý z možných rozměrů a v editoru fotografie postupně naskládáte na jednotlivé stránky. Události vám pomohou odlišit vkusné šablony. Kvalitně vytištěnou fotoknihu budete mít doma do 7 pracovních dnů. Fotokniha je skvělý dárek pro každou příležitost. Pod stromeček, k výročí nebo při narození dítěte – vše je otázkou vaší kreativity.

Publikováno: 08. 08. 2016

Kategorie: Dárky

Autor: Ivana Kolářová