Erotická masáž je skvělý relax pro tělo i mysl

Ráno zazvoní budík a začne maraton pracovních schůzek, každodenních povinností a všeho, co je potřeba zařídit. Není divu, že se cítíme bez nálady a vyčerpaní. Dobít baterky mohou pomoci erotické masáže.

Zahoďte stres

K obavám ani studu není důvod, erotické masáže si vychutnáte od začátku do konce. A to doslova, protože zpravidla končí vaším vy vrcholením, o to větší zážitek představují. Pomáhají zrelaxovat nejen tělo jako klasické masáže, ale i unavenou mysl. Stres, zaměření na výkon a mnoho povinností nás dovede vyčerpat a ráno vstáváme bez energie a stejně unavení, jako jsme si večer šli lehnout. Erotická masáž se oproti té běžné věnuje celému tělu včetně intimních partií a masáže penisu. Během masáže se uvolníte, zbavíte studu a alespoň na chvíli utečete před všemi starostmi do světa smyslných doteků a příjemného uvolnění. Masérka je nahá nebo ve spodním sexy prádle a můžete ji při masáži pozorovat nebo zavřít oči a vychutnat si každý její dotek.

Tradiční a smyslná

Ze začátku se můžete cítit nejistí, což je pochopitelné, proto samotné masáži předchází společná koupel nebo sprcha. To pomůže odhodit stud a zvyknout si na prostředí i samotnou masérku. Můžete se samozřejmě na cokoli zeptat, masérka vám ráda vše vysvětlí a není problém se domluvit třeba i na tom, že v některých místech jsou vám dotyky nepříjemné. Vše je na domluvě, důležité je si masáž užít a odcházet s úsměvem na rtech. Na výběr máte mnoho druhů různých typů masáží, mezi tu nejvyhledávanější patří tradiční japonská nuru masáž. Při ní se používá velmi kluzký gel, který ale nezanechává mastný film a je vodou smývatelný. Jeho složení umožňuje masérce klouzat po vašem těle tím svým a vás tak čeká jedinečný zážitek ze smyslné masáže. Tajemná a příjemná atmosféra, příjemná masáž celého těla i sexy masérky jsou tím hlavním, proč si erotické masáže získávají stále více příznivců.

Publikováno: 24. 03. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Kolářová