Chraňte svoji pokožku před ekzémy a podrážděním

V dnešní době přibývá lidí, které trápí kožní ekzém. Jestliže patříte mezi ty nešťastlivce, měli by jste věnovat pozornost přípravkům značky CHICODERM. Jedná se o produkty českého výrobce jménem Vetrisol, který ho vyrábí a distribuuje. Nemusíte se tedy bát nějakého zahraničního dovozu béčkových produktů, které v poslední době zaplavují náš český trh. Ošetření pokožky přípravky CHICODERM pomáhá při korekci a prevenci suché a podrážděné pokožky, zpomaluje procesy stárnutí pokožky a funguje jako ošetření ekzému. Přípravky jsou vyrobeny z čistě přírodních zdrojů na čekankové bázi, a tudíž je tak jemný a šetrný, že ho můžete použít i na dětské ekzémy. Čekanka obecná obsahuje velké množství glykosidu intybin, třísloviny, pryskyřici, inulin, minerální látky a terpénové hořčiny. Toto unikátní složení podporuje odstranění různých ekzémů, odstraňuje například atopický ekzém.

Když už jsme u péče o pokožku, nezapomínejme ani na nanášení repelentů proti komárům a klíšťatům. Pokud už se nějaké to klíště do Vás „zakousne“, musíte ho co nejrychleji a nejšetrněji „vyndat“. Na to je nejlepší přípravek IXODERM, který klíště nejdříve paralizuje, aniž by klíště začalo vypouštět infikované sliny do rány a poté vydezinfikuje povrch a útroby klíštěte i samotnou ranku na pokožce. Po chvilce klíště zemře a díky přípravku zatuhne tak, že stačí klíště odloupnout.

Necítíte se dobře po fyzické či psychické stránce? Skolil Vás náhlý příchod léta a nemáte dostatek energie? Mentální energie se Vám vráti při pravidelném užívání produktu ENADEN!

Publikováno: 30. 04. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adéla Záhorská