Chlapácký dárek: Jak vybrat ten nejlepší?

Každý jsme jiný a každý vyhledáváme jiné věci. Někdo má sny na na letní přírodu a někdo na umaštěný motor. Specifickou skupinou dárků jsou dárky pro muže. Dárek pro muže udělá chlapovi radost, když podtrhuje jeho chlapskost. Muž je od přírody a částečně i výchovou ten silnější, techničtější a vůdčí.

Jak najít nejlepší dárek pro chlapa?

Při hledání toho správného dárku pro muže je potřeba se zaměřit na tyto chlapské přednosti. Jendou z nich je techničnost, čím je dárek složitější a skládá se z více detailů, tím je prostě lepší. Zapomeňte na polštářek ve tvaru srdíčka, krabice nářadí je to pravé. Další vlastností chlapů je fascinace velikostí, takže základní heslo zní: "Co je malé, to je hezké, co je větší, to je lepší". Chcete mu koupit knihu? Brožurka na cesty ho neuspokojí, ale velká bichle na téma konstrukce vozů mu udělá radost. Chlapy se rádi v něčem montují a rozebírají. Takže koupit nějaký pěkný kus nábytku do jeho dílny zásadně jenom v rozloženém stavu. Sice při tom uslyšíte spoustu slov o tom, jak je to špatně vyrobené, ale bude si hrát jako malý kluk.

I zážitek může být skvělým dárkem!

Poslední vlastností, kterou by měl mít dárek pro muže je vlastnost chlapáctví. Dárek by měl vyjadřovat mužovu chlapskost, že on je pán tvorstva. Například na zážitkových serverech můžete koupit jako zážitek jízdu autem. Jízda na okruhu s Mini Cooperem nebude to pravé, ale ještě měsíc uslyšíte jak jezdil Hummerem po poli. Takže nezapomeňte, že dárek pro muže musí být: složitý, technický, rozebraný, velký a hlavně chlapácký!

Publikováno: 02. 11. 2019 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Dárky

Autor: Eliška Nováková