Zelené dluhopisy jsou budoucnost

zelené dluhopisy

Trápí vás inflace? Investujte do dluhopisů

Inflace je slovo, které nahání hrůzu většině lidí. Obzvláště v dnešní době je inflace tak silná, že výrazně snižuje hodnotu našich prostředků. Pokud máte peníze jen uložené na bankovním účtu, postupně si toho za ně koupíte méně a méně. Jak tomu zabránit? Nejrozumnější volbou je peníze investovat. Investic existuje celá řada, některé vyžadují znalost trhu a některé jsou riskantní. Pokud chcete kvalitní zhodnocení bez riskování, vsaďte na zelené dluhopisy. 


Zelené dluhopisy, které vám vydělají likvidací odpadu

Zelené dluhopisy podporují správnou věc. Jsou vydávány po celém světě a dokonce i v Čechách je společnost, která vám je zajistí. Společnost UNIPRO Capital a.s. vydává zelené dluhopisy, se kterými se podporuje likvidace odpadu. Pokud sledujete, co se děje ve světě, zajisté víte, že odpad je jedním z největších problémů, kontaminuje souš i oceány, ničí ekosystém a také estetický ráz krajiny. Společnost přišla na trh s technologiemi, které dokážou odpad proměnit v cenné suroviny, Plasty a pneumatiky jsou za pomoci pyrolýzy přeměněny na 3 cenné suroviny – uhlík, olej a plyn. O tyto suroviny je na trhu velký zájem, protože jich je nedostatek. Prodávají se do různých oborů a jelikož jsou získány z odpadu, není potřeba pro jejich těžbu ničit přírodní zdroje. Z odpadu se také dělají EKO stavby.

Investice do zelených dluhopisů podpoří budování dalších technologií na likvidaci odpadu a díky tomu ho bude stále méně. Vyděláte peníze a podpoříte dobrou věc. Do zelených dluhopisů může investovat každý, společnost má prospekt schválený ČNB a zhodnocení je 9,5 % za rok. Nebaví vás sledovat, jak přicházíte o peníze a chtěli byste je zhodnotit také? Nevíte, jak investovat peníze? Navštivte webové stránky Uniprocapital.cz, kde se dozvíte vše potřebné a kde můžete společnost kontaktovat a zelené dluhopisy si zajistit.

Publikováno: 09. 03. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Eliška Nováková

Tagy: dluhopisy | inflace