Výkup ojetých aut do 30 minut

Stojí vám doma nevyužívané auto? Pořídili jste si nový vůz a nevíte, co s tím starým? Máte v garáži nepojízdný vrak? Neztrácejte čas umisťováním inzerátů a jednáním se zájemci. Čas jsou peníze! Výkup ojetých aut se dá vyřešit i do 30 minut. Online zjistíte přibližnou cenu, a budete-li spokojeni, domluvíte si osobní schůzku. Na té dostanete peníze v hotovosti na ruku do půl hodiny. Přesně tak by se ve zkratce dal popsat postup společnosti ZAHOTOVE.

Unikátní služba výkupu aut po celé ČR

Jestliže doma máte osobní, užitkové či firemní auto na prodej, případně stavební stroj, veterán nebo vrak, sem s ním. I pro vás je tady možnost ho rychle prodat za velmi zajímavou cenu. Jak zajímavou se dozvíte po vyplnění online formuláře. Čím podrobnější a pravdivější údaje do něj uvedete, tím přesněji dokážou odborníci stanovit cenu. Konečná částka, která vám bude sdělena až na osobní schůzce po osobní prohlídce vozidla technikem, se může mírně lišit.

Zapomeňte na administrativu, vše je rychlé

ZAHOTOVE provádí výkup vozů v Praze a po celé ČR skutečně rychle. Na termínu osobního setkání se s vámi dohodnou, může to být klidně už zítra. Na schůzku si připravte velký i malý technický průkaz, svou občanku a plnou moc vlastníka vozu. Podnikatelé potřebují ještě živnostenský list a další doklad totožnosti včetně ověřeného podpisu. Tohle všechno je nutné mít proto, abyste se nemuseli sami zaobírat administrativou, tu za vás vyřídí jiní. Pro vás je výkup chvilkovou záležitostí, vše se stihne vyřešit do 30 minut.

Žádné reklamace a možnost doplacení leasingu

Prodáváte relativně nové auto, které ještě nemá doplacený leasing? Žádný problém, společnost ho za vás doplatí. Zbavujete se starého vozu a bojíte se, že se po měsíci od koupi něco rozbije a společnost vám bude volat? To neexistuje, sama přebírá záruku na technický stav. Díky ZAHOTOVE prodáte opravdu bez starostí.

Publikováno: 22. 12. 2020

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová