Móda

Vyjádřete názor svým oblečením. Kde seženete TOP potisky?

Šaty dělaji člověka, ale také umí mluvit. Respektive reprezentují názory člověka, který je nosí. Pokud se nechcete ztratit v davu, udělejte to jako známé osobnosti. Ty totiž rády nosí trička a mikiny s nápisy všeho druhu. Pokud razíte názor, že oblečení s tímto typem potisku není v posledních letech cool, asi se zapomněli v jiné časové sféře. Ať chcete, nebo ne, jsou to právě známé osobnosti, kdo určuje trendy.

K nejvýraznějším módním ikonám patří poněkud extravagantní zpěvačka Lady Gaga. Ta miluje originální trička a po amerických prezidentských volbách byla k vidění v outfitu s nápisem „Love Trumps Hate“ (Láska nakonec zvítězí nad nenávistí). Vyjadřovala tímto podporu poražené kandidátce Hillary Clinton.

Lady Gaga je pouze jednou z mnoha, originální nápisy s oblibou nosí i jiné celebrity. Někdy jde o velmi humorné záležitosti, jako v případě Davida „Mitche Buchannona“ Hasselfoffa. Ten si na sebe oblékl tričko s nápisem „I’m not dead yet“, čím dal ostatním jasně najevo, že je ještě mezi živými.

Zpěvačka Kelly Osbourne zase zaujala tričkem s potiskem pózující Miley Cyrus a Caru Delavigne lovci senzací vyfotili v tričku s nápisem „Twerkování není zločin“.

Výše uvedené příklady tvoří špičku módního ledovce. Oblečení s originálními nápisy je zkrátka na výsluní a byla by škoda kdybyste tento trend ignorovali. Chcete-li být středem pozornosti kamkoliv se hnete, poohlédněte se po nových hadřících v e-shopu bastard.cz. Narazíte zde na největší výběr originálních motivů (momentálně více než 300 druhů potisků!) a kromě triček seženete také levné pánské mikiny a další kousky. Jedná se o originální sortiment, který nikde jinde nenajdete.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.