Móda

Vyjádřete názor svým oblečením. Kde seženete TOP potisky?

Šaty dělaji člověka, ale také umí mluvit. Respektive reprezentují názory člověka, který je nosí. Pokud se nechcete ztratit v davu, udělejte to jako známé osobnosti. Ty totiž rády nosí trička a mikiny s nápisy všeho druhu. Pokud razíte názor, že oblečení s tímto typem potisku není v posledních letech cool, asi se zapomněli v jiné časové sféře. Ať chcete, nebo ne, jsou to právě známé osobnosti, kdo určuje trendy.

K nejvýraznějším módním ikonám patří poněkud extravagantní zpěvačka Lady Gaga. Ta miluje originální trička a po amerických prezidentských volbách byla k vidění v outfitu s nápisem „Love Trumps Hate“ (Láska nakonec zvítězí nad nenávistí). Vyjadřovala tímto podporu poražené kandidátce Hillary Clinton.

Lady Gaga je pouze jednou z mnoha, originální nápisy s oblibou nosí i jiné celebrity. Někdy jde o velmi humorné záležitosti, jako v případě Davida „Mitche Buchannona“ Hasselfoffa. Ten si na sebe oblékl tričko s nápisem „I’m not dead yet“, čím dal ostatním jasně najevo, že je ještě mezi živými.

Zpěvačka Kelly Osbourne zase zaujala tričkem s potiskem pózující Miley Cyrus a Caru Delavigne lovci senzací vyfotili v tričku s nápisem „Twerkování není zločin“.

Výše uvedené příklady tvoří špičku módního ledovce. Oblečení s originálními nápisy je zkrátka na výsluní a byla by škoda kdybyste tento trend ignorovali. Chcete-li být středem pozornosti kamkoliv se hnete, poohlédněte se po nových hadřících v e-shopu bastard.cz. Narazíte zde na největší výběr originálních motivů (momentálně více než 300 druhů potisků!) a kromě triček seženete také levné pánské mikiny a další kousky. Jedná se o originální sortiment, který nikde jinde nenajdete.

Hledáte s partou odpočinek?

Ideální pěknou chatu k pronájmu v přírodě? Krásné chaty k pronájmu naleznete na stránkách ubytování Šumava. Můžete si vybrat chatu na samotě, na horách, u vody nebo na okraji lesa. Pokud preferujete komfort, dopřejte si chaty které jsou vybaveny saunou, bazénem i vířivkou. Po takové parádní dovolené se budete dlouho cítit odpočinutý a plný elánu.

Sponzoři