Usnadněte si skladování s plastovými přepravkami

Všimli jste si, co téměř nikdy nechybí v žádné prodejně či skladu? Jde o plastové přepravky, které mohou mít mnoho různých velikostí a typů. Snadno tak najdete odpovídající řešení pro skladování potravin, ale i na využití v technologickém provozu. Podle čeho vybrat správné plastové přepravky, jak si usnadnit manipulaci s nimi a do jakých nádob uložit tekutiny nebo sypké materiály? To vše se dozvíte v tomto článku.

Plastové přepravky

Plastové přepravky slouží pro přenášení a ukládání předmětů do skladu a pro snadný přesun například v rámci přepravy. Díky standardizovaným rozměrům se dá velmi dobře odhadnout, kam se dané zboží vejde. Plastové přepravky se uplatňují snad ve všech možných odvětvích. Pokud však hledáte variantu pro využití v potravinářství, ověřte si, že materiál splňuje potřebné normy.

Podvozky pod přepravky pro snadnou manipulaci

A jestli si chcete usnadnit manipulaci s přepravkami, přidejte si k nim ještě podvozky pod přepravky. Díky kolečkům tak snadno přesunete stoh přepravek na jiné místo, což je vhodné pro manipulaci v rámci skladu, ale například i při cestě na prodejnu. Vozíčky mají různé rozměry, takže je snadno sladíte s tím, jaký typ přepravek používáte. K dispozici jsou i samostatná kolečka pro případnou výměnu či vytvoření vlastního řešení pro snadný přesun. Všechno potřebné navíc jednoduše nakoupíte na internetovém obchodě.

Sudy, nádoby a barely z plastových materiálů

Další kategorií nádob jsou nejrůznější sudy a barely. Jejich úkolem je poskytnout vhodné místo pro uložení kapalin, ale například i sypkých surovin. Díky tomu, že jsou vyrobeny z kvalitních plastů, mohou být také vhodné víceméně pro všechna odvětví. Základem je vybrat si takové plastové sudy, které budou ideální z pohledu objemu, rozměrů, ale například i typu použitého plastu.

Publikováno: 23. 07. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová