Stavba skladové haly na klíč: Řešení pro každou firmu

Pokud potřebujete nové firemní skladové prostory, rozhodně není nutné, abyste investovali nemalé částky do pronájmu skladovacích prostor někde za městem. A stavět vlastní „kamenný“ sklad nebo odkoupit starší budovu? Není k tomu žádný opodstatněný důvod – mnohem efektivnější je stavba skladové haly na klíč. A v čem tkví jejich hlavní výhody? To se dozvíte v následujících řádcích.

Výhodná cenovka je víc než lákavá

Jak jsme již zmínili v úvodu, montované skladové haly jsou cenově dostupné i pro menší firmy. A tím seznam výhod samozřejmě nekončí, velmi nízké jsou i náklady spojené s celkovou údržbou. Ušetříte tak nejen peníze, ale vlastně i čas. Skladové haly na klíč lze v krátkém čase propojit se stávajícími budovami a jejich rozšíření také nezabere příliš mnoho času - rozhodně ne několik dlouhých měsíců, jako v případě kamenných staveb. Snadná je nejen montáž, ale i demontáž. Jinak řečeno, než se nadějete, můžete mít halu na úplně jiném místě. Montované skladové haly na klíč lze přizpůsobit na míru – zateplit je, přidat umělé osvětlení a nespočet dalších prvků.

Firma POLAK CZ nabízí prostě víc

Zajímavá cena a velmi vysoká kvalita, to jsou montované haly od firmy POLAK CZ. Moderní provedení, špičkové užitné vlastnosti a takřka libovolné rozměry konstrukce – stačí zaslat konkrétní požadavky a obratem obdržíte cenovou nabídku. V rámci nabídky doplňků můžete zvolit osvětlení, opláštění z těžko hořlavého materiálu (na přání i s potiskem) a odvětrávání stěnovými žaluziemi a střešní turbínou. Pokud se vám nové skladové prostory na klíč zamlouvají, prohlédněte si sami reference na www.haly-polak.cz a nezapomeňte na virtuální prohlídku. Skladovou halu si samozřejmě můžete pořídit i na úvěr – firma POLAK CZ pro vás zajistí výhodné financování.

Publikováno: 29. 05. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová