Filmy

Seriály, část 3.

Breaking Bad

První scénka z pilotu (první díl) vám představí člověka, který uhání před zvukem houkačky, má na sobě jen spodky a dýchací masku. Vedle něho leží „kolega“, bohudík plně oblečen, v bezvědomí. Nevadská poušť není nejlepší místo pro rychlou jízdu a tak bohužel skončí v příkopě. Nahraje krátký vzkaz pro rodinu, rozloží doklady na zem a jde s revolverem v ruce vstříc osudu. Dál pokračovat nebudu, děj nabere pořádné obrátky.

Síla Breaking bad (Perníkový táta) tkví v neustálém překvapování. Po čase vás přestane bavit tipovat co se bude dít dál. Seriál má vlastní hlavu a vlastní způsob vyprávění příběhu o středoškolském učiteli, nejnudnějším člověku na světě, který se rozhodne vařit metamfetamin.

Walter White je učitel chemie, má manželku a syna trpícího obrnou. Jeho manželka čeká další dítě a protože život nebývá jednoduchý, musí si Walter vydělávat v myčce aut, kde bývá ponižován šéfem. Jeho švagr, agent protidrogového, ho přemluví k prohlédnutí si policejního zátahu na vařičské doupě. V tu chvíli mu docvakne, že před ním leží řešení jeho problému s penězi. Ale bude k tomu potřebovat parťáka, někoho kdo zná trh.

Je to příběh o muži, který se snaží zajistit svou rodinu na dobu, kdy by s němi nemusel být. Vypráví o proměnné spořádaného muže v … V koho vlastně? Čeká vás 5 sérií realistického a skvěle vyprávěného příběhu a dost možná jednoho z nejlepších seriálu, které byly kdy natočeny.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.