Profesionální údržba automobilů prodlužuje jejich životnost!

Automobil je velice důležitou součástí našeho života, jelikož ho využíváme na cestování do práce, školy, či na rodinné dovolené nebo hezké společné výlety. Jen málo pracovně vytížených lidí by si dokázalo vůbec jen představit svůj život bez toho, že by ráno sebrali klíče a sedli do auta, kterým by se pohodlně odvezli do práce. Auta však mají jako všechny jiné výrobky určitou dobu použitelnosti a navzdory jejich momentální vysoké spolehlivosti se mohou po jisté době pokazit a přestat plnit svůj účel. Vy se však můžete tomuto riziku vyvarovat – a to pravidelním servisem, důkladnou starostlivostí a bezpečnou jízdou. A právě o profesionální a kvalitní údržbě se zde budeme bavit.

Autocentrum Podbabská nabízí zmiňovanou vysokou kvalitu převedenou v profesionální údržbu vašich automobilů. Poskytovatel se specializuje na servis vozů Škoda a Volkswagen, které jsou v Čechách velice oblíbené, přičemž pravidelně vídáme mnoho vozů těchto značek brázdících naše silnice. Autorizovaný servis Škoda – právě ten je často poptávaný mnohými vlastníky automobilů, jelikož ti chtějí svá auta využívat co nejdéle. Díky takovémuto servisu pak následně získávají vyšší krytí u pojišťoven, jelikož ti vědí, že riziko poškození auta je při kvalitním servisu nižší. Stejně tak je vyhledávaný autorizovaný servis Volkswagen, při kterém se školení pracovníci servisu starají o auta této německé značky. Motivace motoristů využít autorizovaný servis je prostá – díky takovéto starostlivosti mohou auta využívat déle bez technických poruch a nutnosti oprav.

Vy si můžete domluvit servisní prohlídku či získat odbornou pomoc také na oficiálních internetových stránkách servisu nacházejících se na adrese www.autopodbaba.cz. Přejeme vám co nejdelší pohodlné používání vašeho automobilu a také to, aby se vám na něm dobře jezdilo!

Publikováno: 09. 09. 2013

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: autorizovaný servis Škoda | autorizovaný servis Volkswagen