Životní styl

Poruchami erekce trpí vysoké procento mužů. Problém však umí vyřešit jen někteří

Dění ve světě se zrychluje. Přestože nám život usnadňují moderní technologie, čelíme velkému psychickému náporu. Stres v práci a v osobním životě může vyústit v různé zdravotní komplikace, mezi které patří i poruchy erekce. Podle statistik trpí erektilní dysfunkcí více než 150 milionů mužů na celém světě. Problémy se přitom nevyhýbají mladším ročníkům – u mužů ve věku od 35 do 60 let má potíže s erekcí nadpoloviční většina. Pokud podobné trable potkaly i vás, neházejte flintu do žita. Prozradíme vám, jak se co nejrychleji opět vrátit do hry.

Když se vám „nepostaví“ jednou, nic si z toho nedělejte. Na vině může být únava, přemíra alkoholu nebo jen stres. Mnohem horší je opakovaná porucha erekce, která se notně projeví na vaší psychice. Podstatné je nepropadat depresi a snažit se problém aktivně vyřešit.

Pokuste se najít příčinu. K nejčastějším důvodům patří nezdravý životní styl. Nedostatek pohybu, přejídání, kouření a příliš mnoho alkoholu – to je kombinace, která má na kvalitu sexuálního života velký vliv. Důležitý je i přístup vaší partnerky. Měla by vás podpořit a hledat cestu ke lepšímu milování společně s vámi.

Další možností je návštěva sexuologa, který až v 95 % případů najde příčinu a pomůže vám. K tomuto kroku se bohužel odhodlá pouze malé procento mužů, a to z jednoho prostého důvodu – studu. Je-li to i váš případ, můžete erektilní dysfunkci vyléčit pomocí některého z volně dostupných přípravků.

Přípravky jako Kamagra se při léčbě erektilní dysfunkce osvědčily. Konkrétně tento produkt je generikem Viagry, takže obsahuje totožné látky. Populární přípravek je volně dostupný i bez receptu, ale jeho užívání je spojeno s určitými riziky, které jsou uvedeny na příbalovém letáku. Rozhodnete-li se pro některý těchto přípravků, důrazně doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem.

5 komentářů

Klikni a napiš komentář
  • Jo. Nekteří umí vyřešit problem. Ja vůbec ne. Nejsem už mladej, je mi 55.
    Ale mám chut‘ na sex a stejně moje žena.

  • Mám stejný problem. Je mi 50. Ale co dělat? Jsem už staří chlapi.

  • Ja myslím že jde to nějak vyřešit. My jsme už staři (mi také je přes 50), ale světa a medicina jsou moderní.
    Bohužel modrá pilulka, která vůbec moderní není u mě nefungujé, a proto musím hledat něco jiného.

  • Mluvil jsem naposledy s kamarádem-dokotrem a on říkal, že jsou novinky na poruchy erekce, ktere jsoue mnohem lepší než viagra.