Životní styl

Poruchami erekce trpí vysoké procento mužů. Problém však umí vyřešit jen někteří

Dění ve světě se zrychluje. Přestože nám život usnadňují moderní technologie, čelíme velkému psychickému náporu. Stres v práci a v osobním životě může vyústit v různé zdravotní komplikace, mezi které patří i poruchy erekce. Podle statistik trpí erektilní dysfunkcí více než 150 milionů mužů na celém světě. Problémy se přitom nevyhýbají mladším ročníkům – u mužů ve věku od 35 do 60 let má potíže s erekcí nadpoloviční většina. Pokud podobné trable potkaly i vás, neházejte flintu do žita. Prozradíme vám, jak se co nejrychleji opět vrátit do hry.

Když se vám „nepostaví“ jednou, nic si z toho nedělejte. Na vině může být únava, přemíra alkoholu nebo jen stres. Mnohem horší je opakovaná porucha erekce, která se notně projeví na vaší psychice. Podstatné je nepropadat depresi a snažit se problém aktivně vyřešit.

Pokuste se najít příčinu. K nejčastějším důvodům patří nezdravý životní styl. Nedostatek pohybu, přejídání, kouření a příliš mnoho alkoholu – to je kombinace, která má na kvalitu sexuálního života velký vliv. Důležitý je i přístup vaší partnerky. Měla by vás podpořit a hledat cestu ke lepšímu milování společně s vámi.

Další možností je návštěva sexuologa, který až v 95 % případů najde příčinu a pomůže vám. K tomuto kroku se bohužel odhodlá pouze malé procento mužů, a to z jednoho prostého důvodu – studu. Je-li to i váš případ, můžete erektilní dysfunkci vyléčit pomocí některého z volně dostupných přípravků.

Přípravky jako Kamagra se při léčbě erektilní dysfunkce osvědčily. Konkrétně tento produkt je generikem Viagry, takže obsahuje totožné látky. Populární přípravek je volně dostupný i bez receptu, ale jeho užívání je spojeno s určitými riziky, které jsou uvedeny na příbalovém letáku. Rozhodnete-li se pro některý těchto přípravků, důrazně doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem.

5 komentářů

Click here to post a comment
  • Jo. Nekteří umí vyřešit problem. Ja vůbec ne. Nejsem už mladej, je mi 55.
    Ale mám chut‘ na sex a stejně moje žena.

  • Mám stejný problem. Je mi 50. Ale co dělat? Jsem už staří chlapi.

  • Ja myslím že jde to nějak vyřešit. My jsme už staři (mi také je přes 50), ale světa a medicina jsou moderní.
    Bohužel modrá pilulka, která vůbec moderní není u mě nefungujé, a proto musím hledat něco jiného.

  • Mluvil jsem naposledy s kamarádem-dokotrem a on říkal, že jsou novinky na poruchy erekce, ktere jsoue mnohem lepší než viagra.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo