Pojďte se vykoupat do svého nového bazénu

Obsah článku:
  1. Zastřešení bazénů
Mít na zahradě bazén to je snad sen každého. U přírodního koupání na Vás a Vaše děti číhají sinice a přeplněné pláže, v aquaparku vstupné, tak už přestaňte konečně snít a pořiďte si svůj vlastní bazén! Jsou libo interiérové bazény nebo venkovní bazény? To je jedno, obojí najdete u společnosti ALBIXON a.s., která je největším výrobcem bazénů a bazénového zastřešení v Evropě.  Bazény Albixon Vám představují širokou nabídku všech typů bazénů. Vybrat si můžete:
  • samonosné bazény, které si můžete nechat zapustit do země, nebo mohou trochu vyčnívat nad zemí.
  • laminátové bazény
  • fóliové bazény
  • bazény s přelivovou hranou
Přelivové bazény ALBISTONE jsou technologickým hitem. Jde o novou technologii bazénů, která Vám dopřeje všechny výhody přelivových bazénů bez astronomických částek na jejich výstavbu. Samonosné bazény ALBISTONE byly spojeny s hlavní předností přelivových bazénů - přelivovou hranou. Samonosné zapuštěné bazény byli na horní hraně osazeny přelivovými žlábky, které zároveň slouží jako vyrovnávací nádrže.

Zastřešení bazénů

Když už si pořídíte venkovní bazén, měli by jste ho také zastřešit. Nejen že si ušetříte čas, který by jste strávili na údržbě, ale hlavně zabezpečíte bazén a nebudete se muset obávat, že Vaši dětští a zvířecí miláčci spadnou do bazénu. Zastřešení bazénu navíc šetří Vaši peněženku, protože se sníží spotřeba energie na vytápění. Zastřešení nahrazuje solární ohřev a voda v bazénu bude cca o 8°C teplejší než voda v odkrytém bazénu. Navíc ušetříte na spotřebě bazénové chemie. Společnost ALBIXON a.s. pro Vás vyrábí několi modelových řad zastřešení - Klasik, Klasik No-line, Casablanca, Monaco, Monaco Future a Dallas. Vyrábí se i atypická zastřešení, například oblouky na zeď atd. Využijte doprodeje skladů, jedinečných slev a pořiďte si luxusní bazén ještě dnes. Ušetříte tak desetitisíce!    

Publikováno: 15. 10. 2012

Kategorie: Zábava

Autor: Ivana Kolářová