Najít spolehlivého dopravce je těžké, ale ne nemožné

Chcete své podnikání posunout o úroveň výše? V tom případě si dejte záležet na výběru partnerů, se kterými dlouhodobě spolupracujete. V případě exportu zboží pak na výběru dopravce. Kamionová doprava je efektivní pouze za předpokladu kombinace následujících faktorů….

1.) Kamion řídí zkušený a vyškolený řidič

Dopravit náklad z bodu A do bodu B není tak jednoduché, jak se na první pohled jeví. Jedině kvalifikovaný řidič dokáže ukočírovat mnohatunové vozidlo tak, aby se zásilka dostala do cíle včas a v pořádku.

2.) Kamiony odpovídají předpisům a jsou v dobrém technickém stavu

Perfektní kondice vozového parku by měla být samozřejmostí. V praxi se tak bohužel neděje a někteří dopravci používají vozidla, která na silnice dávno nepatří. Solidní kamionová doprava disponuje vozidly s výbavou odpovídající platným mezinárodním předpisům. Záleží i na maličkostech jako jsou upevňovací kurty, protiskluzové podložky či ochranné rohy.

3.) Dopravce vždy najde vhodnou kapacitu a termín

Ani ten nejlepší řidič v nejlepším kamionu nedokáže zázraky, pokud dopravce nezvládá logistiku. Proto se obraťte na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouhou dobu a prokáže vám své reference.

AM Gnol: Profesionál v oblasti kamionové dopravy

Jedním z profesionálů je firma AM Gnol, která se zabývá vnitrostátní i mezinárodní kamionovou dopravou. Disponuje dostatečně velkým vozovým parkem, který neustále rozšiřuje a modernizuje. Firma dokáže přepravit paletový náklad, sypké hmoty, plechy a má i certifikáty pro cisternovou GMP dopravu. Přepraví veškeré zboží, které odpovídá bezpečnostním předpisům. Mezinárodní kamionová doprava se týká především transportu mezi Českou republikou a Německem, Rakouskem, Slovenskem, Polskem, Maďarskem, Francií, Holandskem, Belgií a Lucemburskem. Chcete-li, aby se vaše zboží dostalo na místo určení bez zbytečných průtahů a v původním stavu, pokračujte na www.amgnol.cz.

Publikováno: 27. 04. 2016 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová