Nadnakupovač ZOOT - komerční značky

Klepe na dveře nějaká slavnostní příležitost? Chcete obdarovat své blízké nebo přátele? Patříte mezi ty, kteří na dárcích nešetří? Rozmazlili jste si své partnery nebo děti a ty jako dar očekávají vysněnou dovolenou, automobil, značkové zboží jako oblečení, parfémy a kosmetické přípravky, elektroniku, hračky a jiné podobné dárky? Tak Vám nezbývá, než se obrátit na svého přítele počítač, do vyhledávače naklikat odkaz www.zoot.cz a vybrat si a koupit vše dle svých přání nebo představ obdarovávaného.

Zoot je nový projekt moderního nákupního centra, který propojuje všechny možné internetové obchody nebo-li e-shopy jako např. Albatros, Supraphon, AAA Auto, 4kids.cz, Alza.cz, Essence, Arara.cz, Zážitky.cz a nepřeberné množství dalších obchodů a současně Vám umožní získat nové kontakty přes sociální síť Facebook, s kterými si mimo jiné můžete předávat informace o zakoupeném zboží a spolehlivosti daného e-shopu nebo se jimi inspirovat k nákupu dárku, který určitě potěší a udělá radost. Předností tohoto nákupního centra je lehká a rychlá registrace, výběr nepřeberného kvalitního a značkového zboží, které je neustále doplňováno a nadstandardních služeb nabízejícíc za velké slevy.

Určitě neodoláte nabízenému módnímu oblečení komerčních značek jako Adidas, Puma, Nike, Diesel, Horsefeathers, Replay, potěšíte se trikami, bundami, kraťasy a rukavicemi od světoznámého výrobce značky Rip Curl Roxy a partnerovi a zhýčkaným dětem uděláte radost tričkami, košilemi, sukněmi, šaty, lodičkami, kabelkami, hodinkami, ale i mikinami, kalhotami, kabáty a botami od světového výrobce Tommy Hilfiger. Nepřehlédněte neuvěřitelnou vychytávku tenisky 4 v 1 od výrobce značky Converse, ze kterých během chvilky jako kouzlem uděláte pantofle s volnou patou, kecky, kotníčkové tenisky nebo vysoké boty podobné kozačkám. Na Zootu také mimo jiné nakoupíte luxusní a cenově dostupné dárky, kterými jsou např. parfémy a kosmetické přípravky pro své obchodní partnery komerčních značek jako Armani, Calvin Klein, Chanel, Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Lanvin, Lancome, Versace a Biotherm, Max Factor nebo Vichy.

Publikováno: 18. 03. 2011

Kategorie: Dárky

Autor: Eliška Nováková