Zahraniční celebrity

Katherine Heigl má druhé dítě

Když ženám začnou tikat biologické hodiny a nemají žádné zdravotní potíže, pořídí si vlastní děti. Toto pravidlo se však netýká hollywoodských mamin. Herečka Katherine Heigl si s manželem Joshem Kelleym adoptovala už druhého potomka.

Půvabná herečka, kterou znáte například ze seriálu Chirurgové, si osvojila v roce 2009 holčičku jménem Naleigh, která pochází z Jižní Koreje. Nyní se rozhodli pro druhou adopci. „Ano, adoptovali dítě. Žádné další detaily, ale v tuto chvíli nemám k dispozici,“ uvedl tiskový mluvčí herečky. „S Joshem jsme začali o další adopci mluvit ještě předtím, než jsme se zasnoubili. Mluvili jsme o biologických potomcích, ale rozhodli jsme se nejdříve pro adopci. Ráda bych adoptovala znova,“ svěřila se Katherine Heigl.

Těžko říct, proč si herečka nepořídí vlastní děti. Jsou v tom zdravotní komplikace, nechuť si „zničit“ postavu, která každou hollywoodskou herečku živí, nebo se prostě zhlídla v Angelině Joli. Ta nejdřív také adoptovala několik dětí a pak si pořídila vlastní.

 

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo