Podnikání

Kancelářské židle pro pohodlné a bezbolestné sezení

Pokud chcete poskytnout Vašemu tělu tu správnou oporu, je nezbytné pořídit si kvalitní kancelářskou židli. Takové kancelářské židle ovšem musejí splňovat několik důležitých požadavků.

Je to především:

  • Bezpečný podvozek
  • Pohodlný sedák
  • Anatomické opěradlo
  • Tlumení dosedu
  • Nastavitelné opěrky
  • Nastavitelná výška posedu

Pokud jde o podvozek, je velmi důležité, aby byl pevný a stabilní. Kromě toho musí zvládnout každodenní zátěž a musí se s ním dát dobře manipulovat. Pohodlný sedák je základ pro pohodlné sezení. Neměl by však být příliš měkký, ani příliš tvrdý. Nejlépe, pokud je anatomicky tvarovaný. Dochází tak k rovnoměrnému rozložení váhy a není tak příliš přetěžována žádná ze svalových skupin. Také anatomické opěradlo je velmi důležité pro podporu zad a předcházení bolesti. Pro snadný pohyb kolem kancelářského stolu by měla být kancelářská židle otočná o 360°. Velmi důležitá je pro správné držení výška sedáku, která by rozhodně měla být nastavitelná. Pokud má kancelářská židle také nastavitelné područky, předcházíme tak bolestem ruky, lokte, ramene a dokonce i krční páteře.

Jestliže hledáte tu správnou kancelářskou židli, která bude splňovat všechny důležité požadavky, pak si ji jistě vyberete u prodejce B2B Partner, který Vám přináší vysoce kvalitní kancelářská křesla a židle, za velmi příznivé ceny.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.