I v Praze najdete levné ubytování. Víme, kde!

Ať už do Prahy míříte za lépe placeným zaměstnáním, studiem vysoké školy nebo z jiných důvodů, možná vás bude zajímat, kde se poohlédnout po levném a přitom komfortním ubytování. Praha nabízí množství příležitostí, ale s ohledem na omezené finanční prostředky budete muset přistoupit na určité kompromisy. V praxi se může jednat o hůře dostupnou lokalitu, skromněji vybavený byt a další nedostatky. Nic podobného vás ale nečeká, pokud si za svou novou adresu vyberete známou Rezidenci Topolová!

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem pro každého

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, ve kterém se nachází různé kategorie bydlení. Na své si přijdou studenti, turisté, sezónní brigádníci, ale také náročnější skupina zájemců o levné ubytování Praha. Chystáte-li se do Prahy na kratší dobu, můžete se ubytovat v některé ze čtyř kategorií bydlení – od nejlevnějšího „Hostelu“ až po nejluxusnější „Hotel“ s vlastním sociálním zázemím na pokoji, plně funkční kuchyní včetně spotřebičů, LED TV, minibarem a wi-fi. byty-praha V případě dlouhodobého pronájmu oceníte garsoniéry a 1+1 s velmi nízkou vratnou kaucí. Jedná se o zrekonstruované byty, ve kterých mohou bydlet až 3 osoby. Zajímá-li vás možnost bydlení ve vlastní bytové jednotce, potěší vás, že některé byty na prodej Praha najdete také v Rezidenci Topolová.

Proč se zabydlet právě zde?

Rezidence Topolová se nachází na Praze 10 – v klidné lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do ostatních městských částí. Na Václavské náměstí se pomocí MHD ze stanice muzeum dostanete za 20 minut, Dobrá zpráva pro chovatele psů a jiných zvířat je, že se lze ubytovat společně s mazlíčkem. Další informace a fotogalerii jednotlivých kategorií ubytování najdete na www.rezidencetopolova.cz.

Publikováno: 19. 04. 2016

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová