Co nabízí za služby PR YARD?

Hledáte způsob, jak modernizovat své on-line projekty, případně naopak efektivní formu propagace pro svůj e-shop nebo web s nabídkou služeb? Ať už stojíte na 1, nebo 2. straně barikády. Zaregistrujte se na serveru PR YARD - funguje jako česká i mezinárodní platforma, která spojuje blogery, influencerky, youtubery a inzerenty.

Pro koho je služba PR YARD určena?

V podstatě pro každého. PR YARD se soustředí na tvůrce obsahu inzerenty, kteří po placeném obsahu (tedy nejen po PR článcích, ale také příspěvcích na Instagramu a dalších sociálních sítích) touží. Jsou zaregistrováni textaři, překladatelé, grafici, hudebníci, kameramani, majitelé bloků, ale také influenceři, které sledují tisíce až miliony lidí. Platforma PR YARD je místo, kde najdete správné kontakty. Ušetříte spoustu času a zároveň narazíte na zajímavé lidi, které byste bez registrace vůbec najít nemuseli. Vyřešíte zde on-line propagaci od A do Z a vyděláte mnohem více peněz.

Jaké výhody vám registrace na serveru PR YARD přinese?

Hledáte-li nové zdroje zpětných odkazů, oslovíte blogery a majitele magazínů a tematických webů. Můžete si nechat napsat recenze, ale také přirozeně vypadající texty. PR YARD vám usnadní výběr pomocí metrik jako: S-rank, MOZ a Alexa. Na své si přijdete i v případě, že právě sháníte vlivné osobnosti, které vaše služby či produkty doporučí na svých sociálních sítích. Na PR YARD působí mnoho známých influencerů a influencerek, jakožto i majitelé Facebook početných Facebook skupin účtů na Twitteru. PR YARD umožňuje také poptávku reklamních materiálů. Sháníte-li grafiku či texty pro svůj web. Můžete ji poptat právě zde.

Vydělávejte jako tvůrce obsahu

Jste majitelem magazínu, infulencer, copywriter, případně tvůrcem jiného obsahu? Díky PR YARDu nebudete mít nouzi o zakázky. Pokud je vaše práce kvalitní, stoprocentně zde narazíte na inzerenty, kteří o ni budou mít zájem. PR YARD vám ušetří čas, který byste strávili hledáním kontaktů i související administrativu. Registrujte se ještě dnes a začněte vydělávat.

Publikováno: 19. 03. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Ivana Kolářová